Перелік новин     Неділя, 10 липня 2016 - 00:43

Померла найстаріша жінка у СК

Померла найстаріша жінка у СК

Найстаріша до вчора особа у Сполученому Королівстві, пані Gladys Hooper, яка мешкала на Острові Уайт [Isle of Wight], померла вчора ввечері у віці 113 років.Пані Ґледис Гупер, святкувала свій сто тринадцятий день народження 18 січня цього року.

Вона померла у будинку для пристарілих під назвою Highfield Nursing Home, який розташовано у місті Ryde.

Пані Гупер була концертною піаністкою.

Вона народилась у південно-східному Лондоні, у 1903 році. У цьому самому році брати Райт здійснили перший переліт на першому моторному літаку.

Британська дослідницька група під назвою «Gerontology Research Group» офіційно стверджує, що пані Гупер була найстарішою людиною Великої Британії.

Пані Гупер була пра-прабабкою. Вона має сина, якому зараз 85 років.

Він вчора сказав, що бачив її вранці і вона досить непогано виглядала. Потім вони залишили її і десь через годину, після того, як повернулись, їм повідомили, що вона вже померла.

У минулому році, пані Гупер побила рекорд Книги рекордів Ґінеса, після того як вона стала найстарішою особою у світі, коли їй виповнилось 112 років. Тоді, їй також було замінено стегновий суглоб.

Після операції вона переїхала у будинок для пристарілих.

У 1977 році вона стала вдовицею, коли помер її чоловік, пан Леслі Гупер, який служив пілотом Королівської Авації та брав учать у обидвох світових війнах.

Згідно з інформацією британського Бюро Національної Статистики [Office for National Statistics - скор. ONS], у 2014 році у Сполученому Королівстві було 14'450 сторічників (люди яким поза сто років), 780 з яких мають вік понад 105 років.

Найстарішою людиною у світі вважають пані Емма Морано, яка мешкає у Італії. Вона відзначала своє 116-річчя у листопаді минулого року, згідно з твердженням тієї ж групи Gerontology Research Group.

Пані Гупер вважалась дванадцятою найстарішою людиною у світі.

Згідно з інтернет сайтом Oldest In Britain, після того, як вона вчора померла, найстарішою людиною у СК на даний час вважають пані Бесі Кам, яка народилась у місті Rotherham.

Померла найстаріша жінка у СК Коли вона розміняла двадцятку, вона мала власну компанію оренди автомобілів


Пані Ґледиз Гупер мала дівоче прізвище, Nash. Вона народилась у районі Лондона під назвою Dulwich, 18 січня 1903 року.

Вона була найстаршою дитиною у своїй сім'ї, де було ще 5 дітей. Разом у сім'ї було, п'ять дівчат та один хлопець.

Проте, з раннього дитинства вона росла та виховувалась у місті Rottingdean, яке розташоване у графстві Східне Сасекс, яке розташоване у південній Англії.

Вона навчалась у школі, яка зараз має назву Брайтон Коледж.

Після того, як у 1977 році помер її чоловік, вона переїхала жити біля свого сина, на Острів Уайт, який розташовано поруч з графством Східне Сасекс.

Вона стала найстарішою людиною у Сполученому Королівстві після того, як на сто п'ятнадцятому році померла пані Ethel Lang, яка була мешканкою міста Barnsley, яке розташоване у графстві Йоркшиа, що на півночі Англії.


Довідка:

Сайт переліку найстаріших людей у Великій Британії (англ.)


Подібні статті

Найстаріша британка померла у віці 112 років Найстаріша британка померла у віці 112 років26/10/2020джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-hampshire-36711802Всі новини