Всі новини     Неділя, 10 липня 2016 - 17:42

Двох наздогнали та заарештували за випадок з мачете

Двох наздогнали та заарештували за випадок з мачете

Двох чоловіків було затримано через підозру у погрозах вбивства, після того, як чоловікові погрожували з мачете.За повідомленням поліції, на об'їзній автомагістралі Лондона, М25, біля перехрестя 30, вони наздогнали та заарештували двох чоловіків.

За словами поліції, переслідування підозрілих на магістралі М25 продовжувалось крізь графства Сасекс та Кент.

Переслідування підозрілих почалось після інциденту, який трапився у Лондоні, вчора після обіду, на вулиці Sutherland Avenue, яка розташована у районі Bexhil.

Двоє підозрілих чоловіків пересувались у автомобілі марки BMW, який поліція розпізнала у маленькому селі під назвою Frant, яке розташоване у графстві Східне Сасекс, 50 км на південь від Лондона.

Після того, як поліція намагалась затримати чоловіків, вони почали втікати. Поліція переслідувала їх уздовж шосе А21, після чого вони вийшли на магістраль М25.

Після М25 вони зайшли у Дартфордський тунель [Dartford Tunnel] і потім направлялись у бік графства Есекс. Проте, після тунелю їх було затримано.

Дартфордський тунель є частиною лондонської об'їзної М25 і проходить під річкою Темзою.

У даній операції разом працювали частини Поліції Сасекс, Поліції Кент та Поліції Есекс. Також було задіяно один гелікоптер та окремі частини озброєної поліції.


Перехрестя 30 на карті:
Маршрут погоні на карті:
Подібні статті
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-36758186Всі новини