Перелік новин     Понеділок, 11 липня 2016 - 12:50

Теріза Мей заступає на посаду у середу ввечері

Теріза Мей заступає на посаду у середу ввечері

Кілька хвилин тому, кандидатка на пост лідера Консервативної партії Великої Британії та одночасно на посаду Прем'єр-міністра, пані Андреа Ледзом, заявила про зняття своєї кандидатури з перегонів за цю посаду.12:50
Це означає, що пані ТерIза Мей автоматично отримує посаду лідера Консервативної партії і стає чинним Прем'єр-міністром Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

Пані Ледзом, у своїй короткій заяві наголосила на тім, що громадяни Європейського Союзу, котрі перебувають на даний час на території Сполученого Королівства, мають зберігати всі свої чинні права після того, як Британія вийде з ЄС.

Пані Ледзом також заявила, що прийняла рішення про свою відставку після тривалого аналізу своєї позиції у цих перегонах. Вона каже, що кількість тих членів Палати Громад, котрі її підтримують не виглядає реально достатньою для впевненої перемоги. Вона каже, що "країні потрібен лідер і потрібен вже".

Наразі ще не оприлюднено офіційної дати вступу на свою нову посаду пані Терізи Мей. Чинний прем'єр, пан Кемерон недавно заявив, що ще хоче взяти участь у саміті країн великої сімки [G7].

Проте, пан Майкл Ґоув вже встиг заявити, що пані Мей має перебрати обов'язки прем'єр-міністра якомога швидше.

Проте, вже можна з повною впевненістю стверджувати, що факт того, що пані Теріза Мей є новим Прем'єр-міністром Сполученого Королівства, є безперечним.

Голова Комітету 1922, пан Graham Brady, щойно також офіційно підтвердив, що пані Теріза Мей є новим лідером Консервативної партії.

Пані Теріза Мей є другою, після Баронеси Марґарет Течер, жінкою Прем'єр-міністром за всю історію Сполученого Королівства. Слово Теріза вимовляється з наголосом на звук і.

Тепер, у британському політикумі, радше за все, найбільшу увагу буде зосереджено на можливості проведення дострокових парламентських виборів. Проблема тут тільки полягає в тім, що у партії лейбористів на даний час також проходять вельми значні війни за посаду голови партії та вираз великої опозиції чинному голові, панові Джеремі Корбину.

Пані Angela Eagle (лейбористка) сьогодні зранку заявила, що готова кинути виклик панові Корбину та заявила про свій намір боротись за посаду голови Лейбористської партії Сполученого Королівства.


14:30
Після згаданого вище оголошення, опозиційні партії почали створювати тиск на консерваторів з закликами до позачергових парламентських виборів. Серед тих, що вже зробили заяви, Партія Зелених, Партія Лейбористів та Ліберально-демократична Партія.

Один з впливових лейбористів, пан Jon Trickett, заявляє: "Наразі так виглядає, що ми стоїмо на порозі коронації нового консервативного прем'єр-міністра. Взявши до уваги рівень надзвичайної нестабільності у нашій країні, який було спричинено через Брекзит, для нас надзвичайно важливо аби наш наступний прем'єр-міністр був демократично обраним, а не призначеним, як це відбувається зараз. Від цього моменту, як кладу свою лейбористську партію "на ноги" у підготовці до наступних парламентських виборів. Для Лейбористської партії настав час єднання та запевнення того, що мільйони британців не будуть введені в чергову оману Торі, які провалили всю свою економічну політику. Ми тепер маємо можливість обрати лейбористський уряд.".

Голова Ліберально-демократичної Партії, пан Тим Ферон, заявив: "Коронація Терізи Мей спонукає нас закликати до позачергових виборів до Палати Громад. Я впевнений, що на даний час Торі не мають жодного мандату від наших людей. Британія заслуговує кращого майбутнього ніж те, яке нам сьогодні запропонували Торі.".


16:15
До середи вечора, Сполучене Королівство офіційно матиме нового прем'єр-міністра.

Про це кілька хвилин тому заявив чинний Прем'єр-міністр, пан Дейвид Кемерон, у своїй заяві перед №10 Даунин Стріт (будинок уряду).

Він також повідомив, що його останнім виступом стануть "Питання до Прем'єр-міністра", які відбуваються кожної середи у Палаті Громад. "Після цього, я їду до Букингемського Палацу з офційним проханням Її Величності про свою відставку.", сказав пан Кемерон.


Вас також можуть зацікавити
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-36763208Всі новини