Всі новини     Понеділок, 11 липня 2016 - 18:14

Двоє громадян Туреччини визнано винними у контрабанді понад трьох тон кокаїну

Двоє громадян Туреччини визнано винними у контрабанді понад трьох тон кокаїну

Двоє чоловіків було визнано винними у спробі контрабанди кокаїну на територію Сполученого Королівства, вага якого складала 3.2 тони, загальна вартість якого становить приблизно 512 мільйонів фунтів.Операція зі знешкодження контрабандистів була міжнародною та проводилась за співпрацею європейських колег.

Двоє чоловіків, пан Mumin Sahin, 47 років та пан Emin Ozmen, 50 років, які пливли на човні під назвою «MV Hamal», були перехоплені за 160 кілометрів від узбережжя графства Абердиншиа, яке розташоване у Шотландії, ще у квітні минулого року.

Загалом, на борту свого човна вони мали 3.2 тони кокаїну, який було заховано у баластовому баку, у передній частині човна.

Судове засідання у цій справі відбувалось у Вищому Суді [High Court] шотландського міста Glasgow.

Судове засідання завершилось сьогодні. Вирок засудженим буде оголошено у серпні цього року.

Судова система Сполученого Королівства така, що присяжні [Jury] приходять до згоди чи звинувачені є винними чи ні. Після цього, якщо звинувачених визнано винними, суддя призначає покарання.

Їм було висунуто два звинувачення: контрабанда наркотиків та згода на їх постачання. Їх було визнано винними у обидвох звинуваченнях.

Четверо інших чоловіків, пан Kayacan Dalgakirin, 54 роки, пан Mustafa Guven, 48 років, пан Umit Colakel, 29 років та пан Ibrahim Dag, також 48 років, було визнано не винними у цій справі.

Під час судових слухань йшлося про те, що обидва чоловіки здійснювали контрабанду упродовж лютого, березня та квітня минулого року.

Прокурори стверджували, що судно звинувачених пересувалось між Стамбулом, через Тенериф, до Південної Америки, а потім по Атлантиці до Північного Моря, яке розташоване біля Шотландії.

Облаву на контрабандний човен було здійснено Національною Кримінальною Агенцією Сполученого Королівства [National Crime Agency, скор.: NCA], у Абердинській Гавані [Aberdeen Harbour].

NCA спочатку передали інформацію французьким прикордонникам, що на цьому судні були наркотики.

Судно було перехоплено кораблем Королівських Морських Сил під назвою «HMS Somerset» разом з Прикордонною Службою [Border Force].

Капітаном контрабандного човна був пан Сахін, його заступником був пан Озмен.

Решту членів команди судна, чиї імена вказуються вище, було визнано не винними через те, що присяжні прийшли до згоди, що ці чоловіки не знали про наявність наркотиків на судні.

Під час слухань працівник NCA сказав, що на судні було вилучено 129 мішків з кокаїном. За його твердженням, на вивантаження цього кокаїну пішло цілих два дні.

Чистота контрабандного кокаїну становила від 58% до 74%.

Фахівець поліції у питаннях наркотиків, пан Jurgen Wahla каже, що вартість кокаїну на британських вулицях становить 512 мільйонів фунтів. Він також звертає увагу, що ця вартість стосується кокаїну, чистота якого становить тільки 15%. Це означає, що названа в суді вартість є мінімальною.

Пан Уагала також каже, що така кількість кокаїну у одній партії є безпрецедентною на території Сполученого Королівства. Такої великої партії ще ніколи не було.

Маршрут контрабандистів загалом пролягав: Стамбул - Тенериф - Нова Гвінея - Абердин.


Двоє громадян Туреччини визнано винними у контрабанді понад трьох тон кокаїну Наркотики привезли біля будинку суду для огляду присяжними


Двоє громадян Туреччини визнано винними у контрабанді понад трьох тон кокаїну Кокаїну було стільки багато, що на його забір пішло два дні


Двоє громадян Туреччини визнано винними у контрабанді понад трьох тон кокаїну Національна Кримінальна Агенція керувала облавою на судно


Двоє громадян Туреччини визнано винними у контрабанді понад трьох тон кокаїну Судно було захоплене командою Королівських Морських Сил на фрегаті HMS Somerset


Двоє громадян Туреччини визнано винними у контрабанді понад трьох тон кокаїну Загалом було вилучено 129 мішків з кокаїномПодібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-scotland-north-east-orkney-shetland-36763314Всі новини