Перелік новин     Вівторок, 12 липня 2016 - 10:13

Вживання вітамінних добавок не має значного впливу на вагітних

Вживання вітамінних добавок не має значного впливу на вагітних

Мультивітамінні добавки, які призначені для вагітних жінок є марнуванням грошей і більшості жінок не має у них жодної потреби.Про це повідомляють вчені у британському журналі «Drug and Therapeutics Bulletin», де вони стверджують, що після останнього дослідження виявилось, що вживання вітамінних добавок, які призначені для вагітних жінок жодним чином не вплинуло на здоров'я матері та на здоров'я дитини.

Проте, вчені звертають увагу на те, що жінкам варто продовжувати вживати вітамін D та споживати збалансовану дієту, на якій наполягають настанови Національної Служби Здоров'я.

З іншого боку, виробники мультивітамінів стверджують, що сучасні жінки не вживають достатню кількість нітратів і радять їм купляти їх мультивітаміни.

Вагітна британська жінка, яка вживає мультивітаміни, може витрачати на них приблизно 15 фунтів щомісяця.

Дослідники, однак, кажуть, що вживання фолієвої кислоти мало справді суттєвий вплив на здоров'я майбутньої дитини, коли вагітна мама вживала приблизно 400 мікрограмів на день. Це допомогло уникнути аномалій у дитини, які називають дефектами нервової трубки.

Також, вчені закликають вагітних жінок щодня вживати приблизно 10 мікрограмів вітаміну D. Це допомагає здоровому розвиткові скелету дитини та матері.

Фолієву кислоту та вітамін D, окремі жінки можуть отримати безкоштовно, через схему NHS, яка має назву Healthy Start.

Вчені кажуть, що небезпечною добавкою під час вагітності може стати надмірне вживання вітаміну A. Надто велика його кількість може завдати шкоди здоров'ю дитини.

Дослідники також звертають увагу на те, що вагітні жінки можуть спокуситись купляти дорогі мультивітаміни аби дати своїй дитині найкращий старт у житті. Проте, вони стверджують, що жінкам варто виробити в собі протистояння до рекламних спокус та стверджують, що під час дослідження вони не виявили жодних позитивних ефектів від вживання дорогих мультивітамінних добавок.

За словами пані Janet Fyle, яка працює у Королівському Коледжі Акушерок [Royal College of Midwives], вона каже, що єдиними добавками, котрі справді потрібні вагітній матері та її дитині, є фолієва кислота та вітамін D.

Вона також каже, що вагітній жінці немає потреби їсти "за двох", бо це є міф.

Все, що потребує вагітна жінка, це нормальну та збалансовану дієту.


Також читайте:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/health-36765161Всі новини