Перелік новин     Середа, 13 липня 2016 - 10:25

Всі вчителі мають проходити перевірку на кримінал

Всі вчителі мають проходити перевірку на кримінал

Доброчинна дитяча організація під назвою NSPCC закликає уряд ввести обов'язкову вимогу для всіх вчителів проходити регулярну перевірку на наявність їх у кримінальному реєстрі.На даний час у всіх школах Сполученого Королівства кожний вчитель та кожна вчителька регулярно проходять перевірку на запис у кримінальному реєстрі, відомий, як оприлюднення інформації з заборони [Disclosure and Barring Service - скор.DBS] і також запис, відомий, як перевірка на запис у кримінальному переліку [Criminal Record Buro check - скор. CRB check].

Ці перевірки здійснюються для того, аби запевнитись, що даний вчитель чи вчителька не перебувають у переліку осіб яким заборонено займатись з дітьми.

Проте, доброчинна організація вказує на те, що у законодавстві у цій сфері існує велика дірка в тім, що вимоги про подібну перевірку не розповсюджуються на приватних вчителів та репетиторів.

У NSPCC кажуть, що ця дірка створює "ідеальний сценарій" для будь-якого "дорослого хижака у спричиненні шкоди дитині".

У внутрішніх справах сказали, що ретельно вивчатимуть цю пропозицію.

Роботодавці та інші ліцензовані установи мають право звертатись з проханням про DBS та CRB. Проте, приватні особи такого права не мають. Це означає, що батьки дитини не можуть знати, чи приватний вчитель або репетитор їх дитини є у переліках заборонених чи ні.

Активісти NSPCC закликають зробити законодавство у цій сфері жорсткішим та надати право батькам звертатись з проханням про перевірку приватних вчителів.

NSPCC також видало певні рекомендації, серед яких: порада батькам наймати репетиторів через агенції, які мають пристойну репутацію, батькам радиться намагатись отримати інформацію про даного репетитора через звернення за характеристиками на нього та через розмови з його попередніми роботодавцями, батьки мають запевнитись, що їх діти розуміють, як утримувати себе у безпеці від потенційних сценаріїв педофілії.

За даними статистики, британські батьки найчастіше наймають приватних вчителів та репетиторів у літній час.

За даними звіту дослідження, яке провела установа під назвою Sutton Trust на замовлення NSPCC, показує, що 25% школярів на території Англії та Уельсу отримують освіту від приватних вчителів у тій чи іншій формі.

У внутрішніх справах [Home Office] кажуть, що на даний час батьки мають змогу здійснювати перевірку приватних вчителів через ліцензовані агенції. Батьки також можуть особисто звертатись до репетиторів чи приватних вчителів з проханням надати їм цю інформацію особисто.


Подібні статті
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/education-36775437Всі новини