Перелік новин     Субота, 16 липня 2016 - 04:59

Місцеві ради закликають уряд зберегти заборону ЄС на змотування спідометрів

Місцеві ради закликають уряд зберегти заборону ЄС на змотування спідометрів

Запропонована ЄС заборона компаній, які надають послуги "корекції" або змотування спідометрів транспортних засобів, має бути збережена у законодавстві Великої Британії.До цього закликає Асоціація Місцевих Урядів (LGA), яка об'єднує в собі всі місцеві ради Англії.

Згідно з останніми даними LGA, випадки змотування спідометрів легкових автомобілів за період від березня до жовтня минулого року зросли на десять відсотків.

LGA закликає заборонити використання пристроїв для змотування спідометрів.

Згідно чинного законодавства, на даний час змотування показників спідометрів на території СК є цілком законним.

Проте, чинне законодавство забороняє продаж автомобілів зі змотаним кілометражем, якщо продавець навмисне не вказує, що спідометр даного автомобіля було скореговано.

Змотування спідометрів має вагомий вплив на підвищення ціни автомобіля та може мати потенційно серйозні механічні проблеми у автомобілях через надмірний ніж очікуваний знос запчастин.

Приблизно рік тому, у Бірмінгемі було ув'язнено одну сім'ю, яка займалась змотуванням кілометражу та продажем таких автомобілів. Загалом вони були змотали приблизно сім мільйонів кілометрів.

Згідно зі словами речників LGA, на даний час на дорогах СК їздить приблизно 1.7 мільйонів автомобілів, котрі мають змотані спідометри.

Це може мати дуже погані наслідки на безпеку руху.


Схожі статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-36811169Всі новини