Перелік новин     Субота, 16 липня 2016 - 21:22

Через банкрутство Lowcost постраждають 137 тисяч мандрівників

Через банкрутство Lowcost постраждають 137 тисяч мандрівників

Туристична компанія під назвою «Lowcost Travelgroup», яка займається бронюванням дешевих туристичних поїздок, оголосила про те, що йде у адміністрацію, тобто банкрутує.У цьому керівники компанії звинувачують результат референдуму за Брекзит, який спричинив значне падіння фунту та загальну невизначеність.

Падіння британської валюти означає, що мандрівники, котрі планують подорожувати за межі королівства, будуть змушені витрачати приблизно на 15% більше ніж раніше. На сьогодні британський фунт коштує приблизно 1.32 американського долара.

Кількість туристів, які на даний час вже насолоджуються відпустками, які вони придбали через цю компанію, становить 27 тисяч. Завершення їх відпусток та повернення до дому тепер стоїть під великим питанням, особливо, якщо у них дешеві страхові поліси, які за звичай не включають відшкодування коштів у подібних випадках.

Кількість майбутніх туристів, які вже придбали свої відпустки, але ще ними не скористались, становить 110 тисяч. Це означає, що вони можуть втратити гроші, які вони заплатили за ці відпустки.

Своїми адміністраторами компанія обрала аудиторську фірму «Smith & Williamson and CMB Partners». Адміністратори займатимуться пошуком нових власників компанії. Якщо вони не зможуть цього зробити, компанія зникне з ринку, а всіх її працівників буде звільнено.

Адміністратори компанії припинили її діяльність 15 липня цього року.

Не території Сполученого Королівства на цю компанію працювало 120 працівників. Всі вони працювали у бюро компанії, яке розташоване у містечку Crawley, біля летовища Ґетуик [Gatwick], у графстві Західне Сасекс. Всіх їх вже було звільнено.

За словами адміністраторів, з квитками на транспорт, які було замовлено через компанію, "все повинно бути гаразд". Проте, що стосується замовлених місць у готелях, то адміністратори кажуть, що за них буде потрібно платити.

Причинами банкрутства компанії адміністратори називають «інтенсивну конкуренцію» та значне падіння продаж через терористичні загрози та високий рівень невизначеності через недавній референдум.

За словами адміністраторів, "Компанія постала перед фактом суттєвих коливань на туристичному ринку, які стали результатом негативного голосування на референдумі за вихід Великої Британії зі складу Євросоюзу, що стало причиною значного падіння вартості британського фунту та зниження активності на ринку.
Як не прикро, але у керівництва компанії не залишилось жодного іншого вибору, окрім, як оголосити про банкрутство компанії.".

Штаб-квартира компанії була розташована у СК. Проте, компанія також мала свої філії у Іспанії, Швейцарії та Польщі.

Найбільшу кількість працівників компанія мала у Польщі, де загалом було зайнято 452 працівники та працівниці. Всі вони потрапили під загрозу звільнення.

За словами адміністраторів, британці становлять 60% від всіх клієнтів компанії.

Масовий туристичний бізнес, який особливо стосується продажу місць у готелях по всьому світі, є надзвичайно суворим. Шанси для маневрів на цьому ринку дуже мізерні.

Часто, як у випадку з компанією Lowcost Holidays, гроші, зароблені за майбутні поїздки, витрачались на оплату за чинні відпустки.

Таким чином, якщо трапляється зниження впевненості споживачів, яке для прикладу було пов'язане з невизначеністю перед референдумом, плюс падіння вартості британського фунту, тоді цього цілком достатньо для того, аби рухнула "карткова хата", яку часто вибудовують подібні туристичні компанії.

Суворі правила, які регулюють європейський ринок перевезень, визначають, що повітряні компанії у подібних випадках зобов'язані повернути своїх клієнтів на їх батьківщину.

Разом з цим, багато компаній, які продають кредитні послуги, на зразок Visa чи Mastercard, дуже часто автоматично включають у свої послуги туристичну страховку.

Проте, остаточна доля всіх клієнтів компанії залишається під великим питанням.


Також читайте
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-36810558Всі новини