Перелік всіх новин

Уряд звинувачують у затримці мігрантів

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Незалежний звіт занепокоєний тим, що в ізоляційному центрі утримування мігрантів, Yarl's Wood, що у графстві Bedfordshire, погіршується здоров'я людей через погану санітарію та інші основні умови життя затриманих.

Даний центр є офіційним центром усунення мігрантів, яких було затримано за нелегальне перебування та території Британії і які перебувають в очікуванні вирішень їх справ. Головною метою цього центру є короткострокова ізоляція людей, що перебувають в очікуванні депортації.

Попри, те, що через перевантаженість центру багатьох просто відпускають на волю (приблизно 2/3), часто окремі люди живуть у цьому центрі упродовж тривалого часу.

Група, яка працювала над підготовкою звіту, виражає велике занепокоєння станом фізичного та ментального здоров'я людей, яких тримають у цьому центрі. Серед мешканців центру багато жінок та чи мало дітей.

Даний звіт було підготовлено Незалежною моніторинговою групою (Independent Monitoring Board (IMB)), яку призначив Департамент Внутрішніх Справ і яка складається з місцевих мешканців для того, аби слідкувати за підтримкою якісних умов перебування у центрі.

У Міністерстві Міграції кажуть, що серйозно вивчатимуть даний звіт та приймуть необхідні заходи, котрі він рекомендує.


джерело: http://www.theguardian.com/uk-news/2015/jun/09/yarls-wood-immigration-removal-centre-women-children

Подібні статті: