Всі новини     Субота, 16 липня 2016 - 22:21

У найзаможнішому графстві вимикатимуть світло для заощадження коштів

У найзаможнішому графстві вимикатимуть світло для заощадження коштів

З метою заощадження коштів місцевих рад, у найбагатшому графстві Сполученого Королівства, у пізній час вимикатимуть понад 30 тисяч вуличних ліхтарів.Графська Рада Сарей [Surrey County Council] виступила з пропозицією вимикати понад 30 тисяч вуличних ліхтарів на п'ять годин кожної ночі з метою заощадження коштів та зниження рівня світлового забруднення графства.

Графство Сарей межує з південно-західною частиною Лондона. Його графська рада майже у переважній більшості складається з консерваторів.

У раді запропонували вимикати вуличні ліхтарі у період між 12 та 5 годинами ранку. Ця пропозиція почне діяти від жовтня цього року, а від грудня у раді планують вимикати ще додаткових 12 тисяч вуличних ліхтарів.

Згідно з підрахунками ради, це нововведення дозволить їм заощаджувати біля 240 тисяч фунтів щорічно.

Члени ради від Ліберально-демократичної партії виражають заперечення цій пропозиції і кажуть, що це "значно підірве безпеку громадян".

Член графської ради Сарей, пан Stephen Cooksey (ліберал-демократ), каже, що мешканцям графства буде "незручно у дуже темному середовищі".

Проте, голова ради, пан David Hodge (консерватор) каже, що "на наших плечах лежить відповідальність за бюджет графства і ми також маємо дбати за збільшення соціальних витрат у час значних бюджетних скорочень у державі".

У раді також повідомили, що на даний час проводять консультації щодо впливу цього нововведення на безпеку руху на території графства.

Минулорічний звіт Асоціації Місцевих Урядів (LGA) Англії повідомляв, що зменшення вуличного освітлення у нічний час не призводить до зростання злочинності і не призводить до погіршення безпеки руху.

У найзаможнішому графстві вимикатимуть світло для заощадження коштів Фото NASA, яке показує світлове забруднення у СКПодібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-surrey-36814322Всі новини