Перелік новин     Неділя, 17 липня 2016 - 04:56

Все більше британців звертаються за громадянством у країни ЄС

Все більше британців звертаються за громадянством у країни ЄС

Майже кожна країна Євросоюзу повідомляє про зростання кількості громадян Британії, котрі звертаються за інформацією про порядок подач заяв на отримання громадянства.Після референдуму, такі країни, як Німеччина, Угорщина та Швеція значно відчули зростання кількості звертань британських громадян за інформацією про отримання додаткового громадянства у цих країнах.

Чинне британське законодавство дозволяє подвійне громадянство.

Найпопулярнішими країнами Європейського Союзу, до яких британці звертаються за інформацією про отримання громадянства, є Німеччина та Ірландія.

За повідомленням британського щоденника Індепендент, який посилається на консульство Німеччини у Лондоні, кількість британців, котрі звернулись з проханням надати повну інформацію про отримання громадянства Німеччини, зросло у десять разів, від звичайних 20 прохань на день перед Брекзитом, до 200 відразу після нього.

Проте, у консульстві Німеччини кажуть, що на даний час кількість щоденних звернень складає приблизно 100.

У консульстві Ірландії та поштових відділеннях повідомляють, що у понеділок, після референдуму до них звернулось понад 4 тисячі осіб. Перед референдумом таких звернень щодня було двісті.

Кількість британців, котрі звертались за інформацією про отримання громадянства у консульство Угорщини раніше складала в середньому десять на день. На даний час ця кількість в середньому на день зросла до 150. Про це стверджує британський щоденник The Financial Times.

За даними консульства Швеції, кількість звернень за інформацією про отримання громадянства зросла приблизно у сім разів.

У консульстві Польщі повідомляють, що від референдуму до них за інформацією про отримання громадянства звернулось понад 350 британців, у той час, як раніше, за весь 2015 рік таких було тільки 100.

Кожна країна ЄС має свої власні вимоги щодо отримання громадянства. Загалом, для того аби громадяни Сполученого Королівства мали великі шанси на отримання громадянства у більшості країн ЄС, вони мають мати родинні стосунки чи корені у тій чи іншій країні.

Для прикладу, якщо ваш дідусь чи бабуся народились у Північній Ірландії, яка є частиною Сполученого Королівства, то ви маєте дуже великі шанси отримати громадянство у Республіці Ірландії, яка є членом ЄС.

У Італії ви можете отримати громадянство також, якщо будь-які з ваших дідусів чи бабусь були італійцями.

У Німеччині, громадянство може отримати будь-хто, хто має принаймні одного з батьків, які є німцями, або якщо ви постійно проживатимете там упродовж принаймні п'яти років. Додатково, вам ще буде потрібно пройти тест на розуміння елементарної німецької мови та тест на натуралізацію.

Німеччина також пропонує особливі правила отримання громадянства для нащадків юдейських біженців, котрі втікали з країни під час нацистського переслідування у роки Другої Світової Війни.

Паспорт будь-якої країни, яка є членом ЄС, надає громадянам однакові права.


Схожі статті
джерело: http://www.independent.co.uk/news/world/europe/brexit-eu-referendum-citizenship-europe-passport-ireland-germany-a7136016.htmlВсі новини tsja storinka latynkoju wsi nowyny latynkoju