Перелік новин     Понеділок, 18 липня 2016 - 14:24

У запакованих салатах у Англії виявлено кишкову паличку

У запакованих салатах у Англії виявлено кишкову паличку

Орган нагляду за публічним здоров'ям Англії закликає ретельно промивати готові запаковані салати, куплені у супермаркетах та крамницях через те, що у окремих з них було виявлено кишкову паличку, через яку вже померло двоє людей і ще 150 було інфіковано.Орган Публічне Здоров'я Англії [Public Health England - скор. PHE] повідомляє, що наразі ще не спроможний встановити точну причину появи кишкової палички [E. coli].

За даними речників PHE, багато з тих людей, котрі були інфіковані цими бактеріями, споживали готові запаковані салати, серед яких також і листя Руколи.

Зараження цими бактеріями може спричинити Дизентерію та болячки у животі і навколо тазу.

Симптоми цієї інфекції за звичай з'являються на третій чи четвертий день, після того, як бактерія потрапляє у тіло людини. У окремих людей симптоми можуть з'явитись аж на 14 день та можуть тривати упродовж чотирьох тижнів.

Окремі люди не відчувають жодних симптомів, інші можуть мати серйозні ускладнення і їм може бути потрібна стаціонарна медична допомога.

За словами PHE, конкретний сорт або штам цієї бактерії (E. coli O157) радше за все має середземноморське походження.

На даний час відомо, що загалом на території Англії було інфіковано 144 людини, 6 людей на території Уельсу і одна людина у Шотландії. З цього числа, 62 дві людини потребували стаціонарного лікування. Двоє з них померло.

Лікарка PHE, пані Isobel Oliver каже: "Всі результати їжі, котру ми проаналізували на сьогоднішній день, не мають цих бактерій, але дуже важливо, аби всі ми пам'ятали про те, що кишкову паличку не завжди легко виявити під час аналізу їжі.
Як додатковий запобіжний захід, ми звернулись до окремих продавців салатів з проханням не додавати до них імпортоване листя Руколи до завершення нашого повного аналізу цих продуктів.".

Люди можуть вжити додаткових запобіжних заходів та додатково захистити себе від зараження цими бактеріями, якщо ретельно митимуть руки перед кожним споживанням їжі та ретельно промиватимуть всі овочі та салати перед їх спочиванням.

Даний різновид кишкової палички дуже часто можна знайти у кишках і фекаліях тварин і особливо худоби, які у свою чергу можуть природнім способом потрапляти у воду та їжу.

Для того, аби уникнути зараження цими бактеріями необхідно дотримуватись ретельної гігієни.

Потрібно ретельно мити руки після кожного відвідування туалету, до та після приготування їжі, до та після будь-якого контакту з будь-якими тваринами.

Потрібно вимивати будь-які сліди ґрунту, який міг залишитись на овочах чи фруктах.

Потрібно ретельно мити всі овочі та фрукти перед їх вживанням.

Зберігання та приготування м'яса та немитих овочів мусить відбуватись окремо від готової їжі.

Для приготування їжі не можна вживати ті самі інструменти, які вживались для оброки свіжого м'яса.

Всі помелені м'ясні продукти (бурґери, м'ясні кульки і т.п.) потрібно ретельно варити.

Інфіковані люди мусять уникати приготування їжі, принаймні упродовж 48 годин після того, вони видужали.


Довідка
Схожі статті
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/health-36823404Всі новини tsja storinka latynkoju wsi nowyny latynkoju