Всі новини     Понеділок, 18 липня 2016 - 15:53

У Балам банда злодіїв почистила картку вдови на 21 тисячу

У Балам банда злодіїв почистила картку вдови на 21 тисячу

Банда злодіїв в один день витратила всі життєві збереження старенької вдови на шість легкових автомобілів та бурґери після того, як вони довідались її картковий код, коли вона платила у крамниці.Злодії дивились, як старенька жінка 86-річного віку вводила код своєї картки під час оплати за продукти у супермаркеті Waitrose, який розташований на вулиці Balham High Road, яка розташована у південному Лондоні.

Після того, як жінка вийшла з крамниці, один зі злодіїв збентежив її тим, що ніби збився з толку і не знав куди далі йти, а у той час інша особа викрала у вдови її банківську картку.

Спочатку жінка не знала, що у неї вкрали картку. Проте, коли наступного дня вона виявила, що картки нема, вона зателефонувала до банку і повідомила, що загубила картку. Тоді банк заблокував картку, але було вже пізно, бо злодії встигли витратити пристойну суму грошей.

Речники Скотленд Ярду кажуть, що банді вдалось витратити понад 21 тисячу фунтів, які були на рахунку у старенької жінки, які вона заощаджувала все своє життя.

У поліції також кажуть, що наразі злочинців ще не виявлено і вони звертаються до громадськості за допомогою надати будь-яку інформацію про цих людей.

Випадок трапився ще 17 березня цього року. Поліція тривалий час не повідомляла про нього через сподівання швидко впіймати злочинців. Проте, після тривалих спроб, поліція тепер вирішила звернутись за допомогою до громадськості.

У Скотленд Ярді також кажуть: "Гроші, які були на рахунку, були життєвими збереженнями старенької жінки, які вона заощаджувала для своїх онуків.".

У той самий день, коли злодії викрали картку, вони накупили собі багато їжі та шість вживаних автомобілів. Вони також витягли з картки всю денну дозволену готівку (500 фунтів), за яку придбали одяг.

Відомо, що злочинцями були двоє чоловіків та одна жінка.

Поліція описує їх, як одна біла жінка у віці приблизно 40 років, один худорлявий чоловік азійської зовнішності у віці приблизно 20 років та приблизно 30-річний чоловік середньої будови тіла і також азійської зовнішності.

Поліція закликає всіх громадян, які були 17 березня на вулиці Balham High Road біля супермаркету Waitrose, зголоситись для надання свідчень.


У Балам банда злодіїв почистила картку вдови на 21 тисячу На камері у крамниці видно, як старенька жінка вводить код картки


У Балам банда злодіїв почистила картку вдови на 21 тисячу Поліція оприлюднила фото трьох злочинців, яких вони розшукуютьПодібні статті

джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-36824607Всі новини tsja storinka latynkoju wsi nowyny latynkoju