Всі новини     Середа, 20 липня 2016 - 17:20

Безробіття до травня цього року найнижче за останні 11 років

Безробіття до травня цього року найнижче за останні 11 років

Рівень безробіття на території Сполученого Королівства до травня цього року впав до найнижчого рівня від липня 2005 року.Про це йдеться у сьогоднішньому звіті британського Бюро Національної Статистики (ONS).

До травня цього року, кількість безробітних становила 1.65 мільйонів, що є на 54 тисячі менше ніж за попередні три місяці.

За період від березня до травня цього року, кількість людей, які були зайняті у економіці Сполученого Королівства зросла на 176 тисяч і на даний час залишається на рекордно високому рівні - 74.4%, або 31.7 мільйонів людей.

Якщо взяти до уваги зростання зарплати, то за 12 місяців до травня цього року вона зросла тільки на 2.2%.

Варто звернути увагу, що річне зростання зарплати на 2.2% віддзеркалює той факт, що під час цього ж періоду, було введено новий прожитковий мінімум, який на даний час становить £7.20 на годину для тих кому більше 25 років та £6.70 для тих кому від 21 до 25 років.

Рівень безробіття серед економічно активного населення Сполученого Королівства (у віці від 16 до 65 років) на даний час складає 21.6%, що є найнижчим показником ще від 1971 року.

За три місяці до травня цього року, загалом у економіці Великої Британії було зайнято майже 32 мільйони людей, на 624 тисячі більше ніж до травня минулого року.

До травня цього року у економіці СК у повній зайнятості (постійна робота) загалом перебувало 23.19 мільйонів людей, що є на 401 тисячу більше ніж до травня минулого року.

Кількість людей, які за цей самий період перебували у тимчасовій (непостійній) зайнятості, становила 8.52 мільйони людей, тобто на 223 тисячі більше ніж їх було до травня минулого року.

Кількість безробітних людей, до травня цього року, становила 1.65 мільйонів людей, що є на 201 тисячу безробітних менше ніж до травня минулого року.

До травня цього року, порівняно до травня минулого року, кількість безробітних чоловіків знизилась на 108 тисяч і становила 903 безробітних чоловіки.

Аналогічно, кількість безробітних жінок за цей самий період знизилась на 93 тисячі і до травня цього року у СК налічувалось 742 тисячі безробітних жінок.

Безробіття до травня цього року найнижче за останні 11 років Графік зміни зайнятості. Синя - середнє, жовта - чоловіки, червона - жінкиДо кінця березня цього року, у публічному (державному) секторі економіки Великої Британії було зайнято 5.35 мільйонів людей, що є на 21 тисячу менше ніж до кінця березня 2015 року, але на 6 тисяч більше ніж до кінця грудня 2015.

У приватному секторі економіки СК, до кінця березня цього року, було зайнято загалом 26.24 мільйони людей, що є на 482 тисячі більше ніж до кінця березня 2015 року.

Для порівняння, до кінця березня цього року, у публічному (державному) секторі СК було зайнято 16.9% людей, а у приватному секторі таких було 83.1%.

Кількість зайнятих громадян Сполученого Королівства на кінець березня цього року зросла на 185 тисяч і становила 28.15 мільйонів.

Кількість іноземних працівників, зайнятих у економіці СК на кінець березня цього року зросла на 229 тисяч і становила 3.34 мільйони людей. Варто зазначити, що у 1997 році кількість іноземних громадян у економіці СК складала тільки 928 тисяч працівників.

Для порівняння, що від 1997 року, пропорція іноземних працівників у економіці СК зросла від 3.5% до 10.6%.

До кінця березня цього року, кількість працівників країн ЄС (без урахування громадян СК) зросла на 224 тисячі і становила 2.15 мільйони.

Кількість працівників з країн третього світу (які не є громадянами СК і не є громадянами ЄС) майже не змінилась і на даний час становить 1.19 мільйонів працівників.

Безробіття до травня цього року найнижче за останні 11 років Історичний графік зміни кількості іноземних працівників ЄС (синя - громадяни ЄС, жовта - громадяни третіх країн).До травня цього року, загалом у економіці СК, загальна щотижнева кількість відпрацьованих годин складала 1.2 мільярди, що є на 19.7 мільйонів годин щотижня більше ніж до кінця травня минулого року.

В середньому, кожний працівник чи працівниця у СК, на травень цього року, працювали по 32.1 годин щотижня, що за рік практично не змінилось.

Аналогічно, кількість годин, котрі середньо-статистичний працівник відпрацьовує у повній зайнятості (постійна робота), становила 37.5 годин щотижня, що за рік майже не змінилось.

У частковій зайнятості (непостійна робота), кількість робочих годин, на травень цього року, становила 16.1 годину щотижня, що також не змінилось за 12 місяців, до травня цього року.


У цій темі також читайте:
джерело: http://www.ons.gov.uk/employmentandlabourmarket/peoplenotinwork/unemploymentВсі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju