Перелік новин     Четвер, 21 липня 2016 - 20:24

Через Брекзит Easyjet втратила 40 мільйонів

Через Брекзит Easyjet втратила 40 мільйонів

Виконавча Директорка авіакомпанії Easyjet повідомляє, що через падіння курсу британського фунту тільки упродовж останніх чотирьох тижнів, тобто з часу референдуму, витрати компанії зросли на 40 мільйонів фунтів.Про це пані Carolyn McCall сьогдні заявила у інтерв'ю БіБіСі.

Вона також стверджує, що найбільше зростання витрат компанії за останні чотири тижні припадає на оплату пального для літаків, за яке компанія розплачується американськими доларами.

Вона каже, що через це різко зросла вартість закордонних поїздок, що у свою чергу все більше відлякує британських туристів.

Сьогодні на ринку біржова вартість британського фунту становить 1.32 американських доларів.

З часу референдуму, вартість британської валюти впала на більше ніж 10%.

Сьогодні компанія Easyjet оприлюднила свій черговий квартальний звіт, який показує значне зростання прибутків компанії за другий квартал цього року, дані якого ще не зачіпають періоду після референдуму.

Проте, у цьому ж звіті, компанія також застерігає своїх акціонерів, що від часу референдуму її прибутки йдуть на спад і вельми швидко.

Це застереження сьогодні спричинило зниження вартості акцій компанії на 6%.

Падіння вартості фунту також має значний ефект на такий важливий економічний показник, як "впевненість споживача", який у свою чергу має дуже суттєвий вплив головні економічні показники будь-якої держави, особливо у довгостроковій перспективі.

Зниження впевненості споживачів значно понижує їх економічну активність і має негативний вплив на товарообіг та прибутки компаній.

Пані МекКол каже, що все ж таки сподівається, що значна нестабільна ситуація, яка на даний час спостерігається у Сполученому Королівстві, з часом покращиться. Проте, наразі жодних гарантій на це немає.

Вона сьогодні підтвердила. що Easyjet не збирається сходити з британського ринку, про що вже заявили її окремі конкуренти, серед яких така компанія, як Wizz Air.

У Wizz Air недавно заявили, що якщо у найближчому майбутньому ситуація на британському ринку не зміниться, вони мають наміри повільно залишати ринок авіаперевезень Сполученого Королівства.

Якщо таке трапиться, то відхід з ринку дешевих авіакомпаній може значно вдарити по кишені британців, від'як за такі самі поїздки їм можливо доведеться платити у кілька разів більше.

На даний час компанія Easyjet має великий ринок авіаперевезень у Великій Британії, Франції, Голландії та Швейцарії.


Також у цій темі:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-36853577Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju