Перелік новин     П'ятниця, 22 липня 2016 - 13:42

У компанії Sports Direct зберігаються вікторіанські умови праці

У компанії Sports Direct зберігаються вікторіанські умови праці

За даними останнього звіту парламентського Комітету Бізнесу, Інновацій та Здібностей, умови праці в одній з найбільших компаній роздрібної торгівлі є аналогічними умовам праці, які існували у Великій Британії понад сто років тому.Компанія Sports Direct займається роздрібною торгівлею спортивними та іншими промисловими товарами і є найбільшою на території Європи компанією такого типу.

Члени парламенту звинувачують компанію Sports Direct в тім, що вона "не рахує своїх працівників за людей".

Свідчення, які опубліковано у звіті комітету, вказують на те, що культура праці на об'єктах цієї компанії була майже аналогічною культурі праці, яка існувала ще за часів королеви Вікторії, тобто на початку минулого сторіччя.

Представники профспілок розповідали членам парламенту, що у одному з випадків жінці довелось родити дитину у туалеті на одному зі складів компанії, який розташований у місті Shirebrook, що у графстві Дербішиа, бо вона боялась, що втратить роботу, якщо візьме лікарняний.

Серед інших звинувачень, тимчасові працівники та працівниці також стверджували, що було чимало випадків, коли їм обіцяли постійні контракти в обмін на сексуальні задоволення різних типів.

Голова комітету, пан Iain Wright, під час оприлюднення звіту, сказав, що умови праці на чисельних об'єктах цієї компанії навіть близько не відповідають сучасним людських умовам праці.

Він зокрема каже: "Мені надзвичайно дивно, що бос цієї компанії, пан Mike Ashley, який, за його ж власними словами, відвідує об'єкти своєї компанії кожний тиждень, жодним чином не здогадувався про те, що там існують такі жахливі та нелюдські умови праці.
Це радше вказує на те, що п. Елшей просто заплющував очі на ті умови, які існують на об'єктах компанії Sports Direct і саме задля того, аби максимально збільшити свої прибутки.".

Члени комітету сьогодні пообіцяли, що від тепер особисто регулярно відвідуватимуть об'єкти компанії та "особисто перевірятимуть чинну практику на об'єктах компанії Sports Direct".

За словами БіБіСі, британська податкова (HMRC) на даний час проводить своє власне розслідування компанії Sports Direct, після того, як до них надійшла інформація про те, що на багатьох об'єктах компанії її працівникам виплачують зарплату меншу від національного мінімального рівня, який на даний час, для людей у віці 25 та більше становить 7.20 фунтів за годину.

HMRC також стверджує, що за їх інформацією недоплата праці мала місце не тільки на складах компанії, але й також у її окремих крамницях.

Компанія Sports Direct отримує свій тимчасовий персонал від агенцій зайнятості, якими є агенція Transline Group та агенція The Best Connection.

За постачу персоналу, кожна агенція отримує від компанії Sports Direct приблизно 50 мільйонів фунтів щорічно.

На об'єктах компанії, окрім недоплати праці також існують інші вельми разючі практики.

Якщо працівник чи працівниця запізнились на одну хвилину на роботу або коли повертались з обіду, тоді з їх зарплати забирають 15-хвилинну оплату.

Якщо будь-який працівник чи працівниця не мають банківського рахунку, компанія Sports Direct видає їм свої банківські дебитні картки, на які перераховується їх зарплата. За це під час кожної оплати з працівника чи працівниці збирають по 10 фунтів і ще по 10 фунтів стягують щомісяця, як "плату за перерахунок коштів". Також, з рахунку цих працівників стягують по півтора фунта за друкування та надсилання роздруківки їх щомісячного звіту звіту.

Наразі, парламентарі заявляють, що їм ще до кінця не відомо, чи всі ці стягування суперечать чинному законодавству чи ні.


Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-derbyshire-36855374Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju