Перелік новин     Середа, 27 липня 2016 - 07:35

Amazon починає випробовувати доставку посилок дронами

Amazon починає випробовувати доставку посилок дронами

Уряд Великої Британії домовився з компанією Амазон про початок випробовувального проекту з використання дронів для доставки посилок до ваших дверей.Весь цей проект буде оплачувати Амазон.

Під час проекту вивчатимуться найкращі шляхи використання сотень дронів для доставки предметів до домівок замовників у максимально безпечний спосіб.

За словами речників Амазон, початок цього проекту означає, що посилки та бандеролі малих розмірів можуть прибувати до вас до дому буквально через 30 хвилин, після того, як ви зробили замовлення онлайн.

Міністри кажуть, що хочуть прокласти шлях аби всі решту підприємства почали використання цієї технології у майбутньому, але не знають та не мають впевненості в тім, що людям буде звично бачити дрони біля та над своїми домівками, які втручатимуться у їх приватне життя.

У цьому проекті фахівці вивчатимуть три найголовніші питання, одним з яких є вивчення того, чи дрони зможуть безпечно літати за горизонтом.

Чинні правила кажуть, що дистанційний пілот дрону зобов'язаний мати його у полі свого зору увесь час під час польоту.

Іншим питанням є те, як зробити дрон, який не буде таранити інші літальні пристрої подібно тому, як це відбувається з автономними автомобілями.

Третім питанням, на яке фахівцям доведеться знайти відповідь, є те, як збудувати дрон, який дозволить одній особі одночасно контролювати багато таких дронів.

Урядовці кажуть, що цей експеримент допоможе накреслити та визначити нові правила, які діятимуть у майбутньому, аби всі компанії мали змогу отримати користь з цієї нової технології, яка у майбутньому може коштувати мільярди.

Амазон каже, що проводитиме свої експерименти на території Великої Британії через те, що у цій країні діють більш гнучкі правила ніж у інших країнах.

Вже проводились експерименти з числом систем дронів, після чого вибір фахівців зупинився на системі, яка є частково літаком і частково гелікоптером (на малюнку вгорі).

Машина цього типу може літати 80 км на годину та долати відстань довжиною 16 кілометрів від своєї бази, на висоті приблизно 100 метрів.

Коли машина досягає адреси доставки, вона вертикально знижується на особливий килимок, який клієнти кластимуть у себе на задньому подвір'ї аби їх посилка була у більшій безпеці, тобто менш доступною для інших.

У Амазоні також кажуть, що працюють над тим аби зробити ці машини тихішими і кажуть, що ці машини не матимуть на собі камер, а тільки різні сенсори (датчики).

Амазон наразі не повідомляє скільки посилок вони відсилатимуть дронами, але відомо, що максимальна вага посилки буде приблизно 2.2 кг, а це десь приблизно від 80 до 90% від всіх посилок Амазону.

В уряді кажуть, що до 2020 року хочуть створити середовище, у якому дрони зможуть безпечно працювати поза горизонтом їх оператора.

Вони кажуть, що сьогодні це може бути Амазон, але тут питання стоїть не про сьогодні, а про майбутнє використання дронів.


Вас також можуть зацікавити наступні статті
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-36887325Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju