Перелік новин     Середа, 27 липня 2016 - 19:20

У СК найбільше падіння зарплати серед розвинених країн

У СК найбільше падіння зарплати серед розвинених країн

Від часу останньої фінансової кризи, працівники Сполученого Королівства зазнали найбільшого падіння зарплати серед найзаможніших країн світу.Про це йдеться у звіті федерації профспілок Англії та Уельсу під назвою TUC.

Між 2007 та 2015 роками зарплата у СК в середньому впала на 10.4%, що є найбільшим падінням зарплати серед країн, які є членами Організації Економічного Співробітництва та Розвитку (ОЕСР), до якої входять розвинені країни світу.

За даними цієї організації, серед всіх її країн-членів, падіння зарплати за цей період мало місце тільки у СК, Греції та Португалії.

Згідно з даними федерації профспілок, реальна зарплата за цей самий період у Німеччині зросла на 14%, а у Франції на 11%.

Коли йдеться мова про реальну зарплату, мається на увазі зарплата з урахуванням рівня інфляції.

Генеральна секретарка TUC, пані Frances O'Grady, каже: "Нам потрібно працювати над підвищенням зарплати, особливо поза межами Лондона. Після фінансової кризи рівень зарплат у СК впав, у той час як у майже всіх розвинених країнах він значно зріс. Зараз, до того всього, маємо ще й Брекзит, який може спричинити значне падіння нашої економіки і ми маємо запевнитись, що британські робітники за це не платитимуть подальшим падінням стандартів життя.".

Панночка Hannah Jongsma, 27 років, заробляє 1'100 фунтів за кожний місяць. Вона каже, що думка про купівлю власного житла для неї виглядає "дуже далекою мрією". Більше половини своєї зарплати вона витрачає на оренду житла. Вона каже: "Ми живемо у зовсім іншу епоху. Працювати за постійним контрактом практично не можливо. Більшість робіт на тимчасових контрактах. Це означає, що ви не можете практично нічого спланувати бо ваша робота може закінчитись у будь-який час.".

Аналітик, пан Conor D'Arcy, який працює у незалежному аналітичному центрі Resolution Foundation каже, що чинний фінансовий клімат є надзвичайно суворим для покоління Y (millennials - люди, котрі народились біля 2000 року), до якого належить панночка Ганна.

Він зокрема каже: "Після фінансової кризи, населення СК зазнало найбільшого скручування зарплати за практично останні сто років. І найбільше це вдарило та продовжує бити саме по молодих людях.".

До покоління Y належать люди у віці до 34 років. Якщо порівняти їх з попереднім поколінням, то на даний час вони щорічно заробляють на 8 тисяч фунтів менше.

В уряді на свій захист стверджують, що в цьому році було введено Національний Прожитковий Мінімум, який означає, що зарплата зростатиме швидше ніж інфляція. Проте, вони зізнаються, що для підвищення стандартів британців ще багато потрібно зробити і уряд робить все можливе аби запевнитись, що це буде зроблено.

Інтерактивна карта, яка показує середню зарплату у різних регіонах СК. Карта зліва показує наявність робочих місць в залежності від регіону.
Також читайте:
джерело: https://www.tuc.org.ukВсі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju