Перелік новин     Четвер, 28 липня 2016 - 02:43

Дев'ятнадцятирічна померла через екстазі

Дев'ятнадцятирічна померла через екстазі

Дівчина померла у віці 19 років після того, як під час гульок у нічному клубі з'їла дозу порошку екстазі.Про це повідомляє Поліція Західного Йоркшиа, яка застерігає не вдаватись до прийому подібних психотропних наркотиків.

Випадок трапився у вівторок, 26 липня, у нічному клубі Призм, у центрі міста Лідз, яке розташоване у графстві Західне Йоркшиа.

Охорона клубу розповідає про те, як дівчина зненацька захворіла, після чого подружка вивела її на двір і саме тоді це побачила охорона, яка викликала медичного працівника клубу.

Ім'я дівчини не оприлюднюється. Вона є мешканкою міста Лідз. Її було забрано до лікарні, де їй надавали допомогу, але пізніше лікарі повідомили, що вона померла.

За словами речника поліції, медична експертиза показала, що дівчина померла від гіпертермії та ускладнень, які виникли в наслідок отруєння MDMA (éкстазі).

Поліція заарештувала дев'ятнадцятирічного хлопця за підозрою поставок екстазі, які вважаються наркотиком класу А. Після допиту, хлопця було відпущено в очікуванні подальших викликів у поліцію.

Заступник інспектора поліції, пан Phil Jackson, каже: "Сім'я цієї дівчини просто у нестерпних жахах. Ця трагедія для них, як грім з неба і ми робимо все можливе аби надати їм максимальну підтримку у цей надзвичайно важкий час. З інформації, якою ми наразі володіємо, дівчина приймала психотропні наркотики класу А, відомі, як éкстазі, у формі порошку, після чого миттєво захворіла.
Ми очікуємо результатів подальших тестів, але на цьому етапі ми розуміємо, що вона померла від реакції тіла на цей наркотик. Ми вважаємо за потрібне знову звернути увагу на можливі трагічні наслідки від приймання цих психотропних наркотиків.".

Поліція закликає всіх ухилятись від приймання цих таблеток.


Довідка
Також читайте
джерело: https://www.theguardian.com/uk-news/2016/jul/27/woman-dies-after-taking-ecstasy-leeds-night-outВсі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju