Перелік новин     П'ятниця, 29 липня 2016 - 16:28

Двох англійців ув'язнено за контрабанду мігрантів у Британію

Двох англійців ув'язнено за контрабанду мігрантів у Британію

Двоє англійських чоловіків отримали понад чотири роки кожний за незаконне перевезення албанських мігрантів на територію Сполученого Королівства.Справа слухалась у Коронному Суді міста Maidstone, яке розташоване у графстві Кент, на південному сході Англії.

Пан Robert Stilwell, 33 роки і пан Mark Stribling, 35 років, намагались перевезти на територію Великої Британії 18 нелегальних мігрантів з Албанії, серед яких було також кілька дітей.

Як повідомлялось раніше, їх впіймали під час порятунку мігрантів, коли надувний човен йшов під воду.

Випадок трапився у травні цього року, неподалік південного узбережжя Англії.

За повідомленням офіцерів міграційної служби, врятовані албанці тоді перебували у жахливо переляканому стані. Вони не мали з собою жодних надувних рятувальних камізельок і опинились перед загрозою смерті.

За зізнанням самих мігрантів, за цю мандрівку до Британії кожний з них заплатив по 5 тисяч фунтів.

Пан Роберт Стилуел (на малюнку зліва), який є колишнім чемпіоном з дзюдо міста Greenhithe, що у графстві Кент неподалік південного сходу Лондона, отримав чотири роки і чотири місяці.

Пан Марк Стриблин, який є мешканцем містечка Farningham, яке також розташоване у графстві Кент, отримав чотири роки і вісім місяців ув'язнення.

Обидва чоловіки ще на ранній стадії процесу визнали себе винними у конспірації та допомозі незаконного перевезення мігрантів на територію Сполученого Королівства.

На судових слуханнях під час процесу йшлося про те, як під час порятунку чоловіки спочатку стверджували, що вони були на рибалці, а коли побачили, як топляться мігранти, то кинулись їх рятувати.

Проте, пізніше вони зізнались, що були відповідальними за переправу мігрантів на територію СК. Вони стверджували, що їх для цього найняли інші люди, які пообіцяли їм по 2 тисячі фунтів за переправу мігрантів з французької території.

Один з офіцерів прикордонної британської агенції, UK Border Force (UKBF), пан Dave Fairclough, каже: "Це була надзвичайно підступна та жорстока спроба контрабанди людей на територію СК.
Ці контрабандисти не переймаються тим, що переправляють людей.
Для них це не люди, а просто звичайний товар. Вони не мали з собою жодних рятувальних засобів на випадок лиха.
Переправа відбувалась при дуже поганих погодних умовах та ще й до того маршрут переправи проходив крізь Англійський Канал (протока Ла Манш), який є одним з найбільш жвавих морських маршрутів у світі.".


Також на цю тему читайте:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-36921682Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju