Перелік новин     Субота, 30 липня 2016 - 08:24

PHE закликає британських жінок ухилитись від подорожей до Флориди

PHE закликає британських жінок ухилитись від подорожей до Флориди

Публічне Здоров'я Англії (PHE) видало офіційне звернення до вагітних жінок та жінок, котрі планують вагітність у майбутньому, аби вони відклали свої подорожі до штату Флорида через те, що кілька днів тому там було виявлено спалах вірусу Зіка.Офіційна заява з цього приводу з'явилась після того, як влада Флориди офіційно підтвердила, що у Маямі є четверо людей, котрі заражені цим вірусом.

Попередні випадки зараження цим вірусом у США були пов'язані з людьми, котрі були приїхали з-за кордону.

Вірус Зіка спричинює тільки легке захворювання та вельми легко переноситься. Проте, коли цей вірус підхоплює вагітна жінка, вона має надзвичайно великі шанси народити дитину зі значними аномаліями та дефектами головного мозку.

Загалом понад 1'650 випадків Зіка вже було підтверджено у Сполучених Штатах Америки, але випадки, якими заразились люди у штаті Флорида є першими, які не пов'язані з подорожами за кордон і не пов'язані з сексуальними контактами.

Центр контролю за хворобами уряду США стверджує, що не очікує раптового поширення цього вірусу, але каже, що готується до місцевих спалахів цієї хвороби у різних місцях.

Тим часом, уряд Флориди оголосив більш агресивні заходи контролю аби максимально приборкати розмноження комарів, які вважаються найголовнішим інструментом поширення вірусу Зіка.

У Публічному Здоров'ї Англії кажуть, що їх застереження стосуються низки країн та територій, де на даний час було виявлено спалахи цієї хвороби.

Окрім штату Флорида, також радиться уникати поїздок до Гвінеї-Бісау, Індонезії, Філіппін, до країн Південної Америки та Карибського Басейну і особливо до Бразилії, де було виявлено багато випадків вірусу. У Бразилії незабаром розпочинаються олімпійські ігри.

Це застереження на своїх сайтах також розташували Публічне Здоров'я Північної Ірландії, та Публічне Здоров'я Уельсу.


Довідка:
Також читайте у цій темі:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-36929641Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju