Всі новини     Субота, 30 липня 2016 - 14:38

У Bristol атакують будинки іноземців

У Bristol атакують будинки іноземців

Уельська поліція оголосила про винагороду у розмірі 1 тисячу фунтів за інформацію щодо серії недавніх нападів на расистсько-нацистському ґрунті, які мали місце у столиці Уельсу, місті Бристол.Невідомі жбурляли цегли та каміння у вікна та розмальовували графіті на стінах будинків на вулиці Bideford Crescent, у районі Бристола під назвою Filwood.

Напади мали місце на початку цього місяця і кілька днів тому знову повторились.

За даними поліції, жертвами цих нападів були "не громадяни СК". Поліція офіційно розглядає ці напади, як "злочини на расистському ґрунті".

Інспектор поліції, пан Nigel Colston каже, що після цих атак сім'ї "у абсолютно жахливому стані", а їх маленькі дітки "у стані психічних травм".

У Bristol атакують будинки іноземців Поліція стверджує, що напади на не-британців останнім часом набагато почастішали


Пан Колстон також сказав, що вже на посаді поліцейського у цій місцевості більше ніж 10 років, але нічого подібного ще не бачив. Він називає це найжахливішим випадком за всю його службу і каже, що це підступно, огидно та не припустимо.

Він зокрема каже: "У перших двох нападах ціллю злочинців був один будинок, у вікна якого вони кидали цілі цеглини. Це траплялось два рази.
А нещодавно знову трапилось ще два подібних випадки, де у вікна будинків знову жбурляли цеглою і на одній зі стін намалювали просто нестерпне нацистське графіті.".

Перший напад трапився 16 червня, коли у вікно хати жбурнули цілою цеглиною.

Другий напад мав місце 9 липня, коли знову цеглою запустили по вікні іншої хати.

Інші дві атаки трапились у ніч на 26 липня, коли на стіні будинків намалювали велике графіті, після чого у вікна будинків знову жбурляли цегли.

У Bristol атакують будинки іноземців Нападники жбурляли великими каміннями та цеглою


У Bristol атакують будинки іноземців Вибите вікно у одному з будинків


Винагорода у розмірі тисячу фунтів була запропонована незалежною доброчинною організацією під назвою Crimestoppers. Винагороду обіцяють за інформацію, яка призведе до арешту злочинців.

Поліція звертається до всіх громадян, якщо хтось щось бачив чи має якусь інформацію, телефонувати на 101 (не нагальний), або на 999 (нагальний).

Також можна повідомити зайшовши на наступну сторінку:
http://www.report-it.org.uk/


Місце злочинів на карті:Подібні статті:
джерело: http://www.bristolpost.co.ukВсі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju