Перелік новин     Субота, 30 липня 2016 - 17:51

У Південному Йоркшиа продовжено заборону пити воду

У Південному Йоркшиа продовжено заборону пити воду

Кілька тисяч людей, котрі мешкають на півночі Англії, у графстві Південне Йоркшиа, продовжують залишатись без свіжої питної води.Заборона пити свіжу воду продовжуватиметься принаймні до понеділка через наявність у воді високих рівнів бактерій.

Компанія Yorkshire Water, яка продає воду у цьому регіоні, сьогодні повідомила, що під заборону потрапляють приблизно 3'600 маєтків у населеному пункті Thorne, який розташований біля міста Doncaster.

Компанія каже, що її працівники продовжують проганяти воду через труби з метою очищення її від бактерій.

За словами речників компанії, людям вже було забезпечено 100 літрів пляшкової питної води і це продовжуватиметься надалі, до тих пір, поки вода у кранах не буде цілковито безпечною для здоров'я.

На даний час, вода у кранах у цих маєтках є небезпечною для пиття, але її можна використовувати для прання, миття та зливу у туалетах.

Представники Yorkshire Water також кажуть, що їх фахівці працюють та працюватимуть упродовж ночі для встановлення причини зараженості води бактеріями, які було виявлено під час рутинної перевірки.

На окремих вулицях будуть доступними баки з водою для використання, але її все одно потрібно кип'ятити перед вживанням чи готуванням їжі.

Компанія закликає людей брати тільки потрібну кількість води, проявляти ґречність та намагатись допомагати вразливим і слабшим сусідам у забезпеченні їх водою.

Споживачі мають продовжувати дотримуватись поради не пити цю воду свіжою до тих пір, поки про це не буде повідомлено навмисне.


Також читайте:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-south-yorkshire-36932516Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju