Перелік новин     Понеділок, 01 серпня 2016 - 09:05

Міністерство Оборони марнує тисячі фунтів на розкішні готелі для посадовців

Міністерство Оборони марнує тисячі фунтів на розкішні готелі для посадовців

Попри те, що від 2011 року у департаменті оборони Великої Британії було звільнено 35 тисяч осіб, міністерство витрачає десятки тисяч фунтів на розкішні готелі для свого персоналу, серед яких п'ятизіркові готелі на Гібралтарах.Ці дані було отримано на основі Акту про вільний доступ до інформації.

Згідно з цими даними, від початку 2014 до початку 2015 року, міністерство оборони загалом витратило 222 мільйони фунтів на подорожі та готелі свого персоналу.

За цей самий період, офіційні особи старших рангів витратили понад 121 тисячу фунтів на проживання у розкішних готелях, як на території СК, так і за кордоном.

Однією з таких найдорожчих витрат було проживання на борту екстравагантної п'ятизіркової супер яхти під назвою «Sunborn Hotel », на борту якої розташовано два ресторани, сонячна дека та казино (на малюнку). За 20 ночей проведених у цьому "готелі", міністерство оборони зі свого бюджету викинуло майже 9 тисяч фунтів.

Ще одним прикладом марнування коштів у міністерстві оборони було проживання упродовж десяти днів у готелі «Four Points by Sheraton», який розташований у столиці Австралії, місті Сідней і має дуже гарний вигляд на Затоку Дарлина. За це проживання міністерство оборони викинуло майже 4 тисячі фунтів.

Серед розкішних готелів також були готелі, розташовані у Абуджі, Абу-Дабі, Дубаї, Джибуті, Ніґерії, Нджамені та Чаді. Проте, міністерство відмовилось надати дані по цих готелях через "занепокоєння з приводу безпеки персоналу".

На території Лондона розташовано вельми багато казарм, які обладнано для проживання персоналу. Проте, працівники міноборони не виявляють бажання ночувати у цих казармах, а натомість ночують у розкішних лондонських готелях за бюджетні кошти. За проживання у 24 готелях Лондона за цей самий період міністерство оборони загалом викинуло понад 35 тисяч фунтів.

У наданій інформації йдеться про те, що один з працівників за бюджетні кошти міноборони проводив ночі у готелі Park Lane Hotel, де платив по 312 фунтів за кожну ніч перебування. Цей готель розташований кілька хвилин пішки від одного з бараків міноборони.

Інший працівник витратив 1'700 фунтів за три ночі проживання у готелі Royal Horseguards hotel, який розташований у центрі Лондона, навпроти штаб-квартири міноборони.

Проте, коли у міністрів запитали чому вони так марнують бюджетні кошти, вони відповіли, що у Лондоні "дуже бракує місць у бараках".

Куди поділись всі ці місця, особливо після значних скорочень персоналу, нормальній людині неможливо збагнути.

Тіньовий секретар оборони, пан Clive Lewis (лейборист) каже, що коли служив у Афганістані у 2009 році, тоді серед персоналу міністерства оборони навіть існувала мода пожити "на широку руку" під час поїздок за бюджетні кошти.

Він каже: "Окремі з цих готелів коштують приголомшливі суми грошей, які у рази перевищують ті суми, про які прості військові та їх сім'ї можуть мріяти.".

Проте, у міноборони запевняють: "Ми дуже важко працюємо над тим, як максимально заощадити кошти британських платників податків, які ми витрачаємо на подорожі і проживання нашого персоналу. Ми демонструємо найкращі світові стандарти заощаджування коштів.".


У цій темі також читайте:
джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/mod-condemned-for-spending-tens-of-thousands-on-luxury-hotels-for-military-chiefs-a7165131.htmlВсі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju