Перелік новин     Понеділок, 01 серпня 2016 - 20:49

У Британії різко зростає рівень злочинності проти мігрантів

У Британії різко зростає рівень злочинності проти мігрантів

Журналістське розслідування британського щоденника Індепендент показало, що після референдуму, кількість злочинів проти мігрантів найстрімкіше зросла у тих регіонах, де найбільше голосували за вихід.Тривожні нові цифри, які було отримано з баз даних регіональних поліцейських служб, показують стабільне подвоєння та потроєння злочинів на ґрунті ненависті і саме у найбільш євро-скептичних регіонах Британії.

Ці дані є навіть частішими за середньо статистичні показники по всій країні, які на даний час показують зростання кількості злочинів на ґрунті ненависті на цілих 57%.

Ці загально-національні дані було отримано від Національної Ради Шефів Поліцій (National Police Chiefs’ Council, скор. NPCC), які до них надійшли після референдуму.

Статистичні дані, які журналісти отримали на основі Акту про Вільний Доступ до Інформації, після того, як Секретарка Внутрішніх Справ (Home Secretary), пані Амбер Рад, оголосила, що Інспекторіат Констеблів Її Величності (HMIC) вивчатиме поведінку офіцерів поліції та їх підходи до аналізу злочинів цього типу та визначення подальших дій.

Серед графств, де найбільше голосували за вихід, на першому місці йде Ланкашиа, яке розташоване на північному заході Англії і межує з Шотландією. У місті Boston, яке розташоване у цьому графстві, за вихід проголосувало 75% виборців.

Іншими населеними пунктами, де за вихід проголосувало понад 70% виборців, є міста South Holland та East Lindsey, які розташовані у графстві Лінколншиа, що на північному сході Англії.

Дані місцевих органів поліції показують, що зростання злочинів на ґрунті ненависті на території графства Лінколншиа зросло на 191%, тобто майже у три рази, якщо їх порівнювати з цим самим періодом попереднього року.

Поліцейські сили цього графства у минулому році зареєстрували 22 злочини на ґрунті етнічної та релігійної ненависті. У цьому році, у перший тиждень після референдуму таких злочинів було зареєстровано 42, а на наступний тиждень вже було зареєстровано 64 злочини на цьому ж самому ґрунті.

Приблизно такий самий шаблон злочинності було повторено у графствах, які вважають серцем Брекзиту.

У графстві Кент, яке розташоване на південному сході Англії, де за вихід загалом по графству проголосувало майже 60%, подібних злочинів рік тому було зареєстровано тільки 16, а в цьому році, через тиждень після референдуму, їх вже було зареєстровано 25, а через два тижні вже було зареєстровано 39, що є зростанням на 143%.

У графстві Дербішиа, яке розташоване у північно-центральній Англії, між містами Бірмингем та Манчестер, зростання рівня злочинності на расистському та нацистському ґрунті склало понад 121%, тобто від 14 злочинів у минулому році до 31 злочину у цьому році тільки за перший тиждень після референдуму.

Ці дані звичайно ж показують статистику тільки про ті злочини, про які було офіційно заявлено у поліцію. А якщо взяти до уваги кількість тих, про які ніхто не заявляв, то картина складається вельми прикра.

Серед злочинів, про які було заявлено у поліцію, найбільше було злочинів типу залякувань. Окрім них, також були й злочини на расистському, нацистському та релігійному ґрунті. Серед найчастіших типів злочинів були підпали та погрози вбивства, серед яких розповсюджувались різні листівки і також було нанесення кримінальної шкоди власності та володіння холодною зброєю.

За даними NPCC, у загально-національному масштабі, за два тижні після 16 червня, було зареєстровано понад 6 тисяч злочинів на ґрунті ненависті. Поліцейські пов'язують це зростання саме з референдумом.

У NPCC обіцяють, що зроблять все можливе аби приборкати та подолати нацистські та расистські настрої, які різко зросли на території Британії, в особливості у Англії та Уельсі.

Чи впораються вони з цим завданням, може показати тільки час.


Також у цій темі
джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/crime/brexit-hate-crime-racism-immigration-eu-referendum-result-what-it-means-eurospectic-areas-a7165056.htmlВсі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju