Перелік новин     Середа, 03 серпня 2016 - 19:28

Австралійській родині сказали що вони мусять покинути королівство

Австралійській родині сказали що вони мусять покинути королівство

Внутрішні Справи Великої Британії сказали родині Брейн, що після того, як завершився останній термін подачі їх заяви на продовження візи, вони більше не мають права перебувати на території Сполученого Королівства і мусять покинути його територію.Сім'ї Brain, яка на даний час мешкає на території Шотландії, було надіслано лист, у якому йдеться про те, що їм варто "добровільно" покинути територію Сполученого Королівства після того, як було скасовано дійсність візи, на основі якої вони в'їхали у СК.

Пані Кетрин Брейн та її чоловік, Ґреґ, довідались про те, що студентська віза Кетрин, на основі якої вони всі жили на території СК від 2010 року, припинила свою дію, через що вони звинуватили уряд СК в тім, що той не має бажання продовжити їх перебування в країні.

Попередні три терміни, які мало подружжя Брейн аби знайти собі постійну роботу, завершились в понеділок, о півночі. Якби вони змогли знайти собі постійну роботу, то мали б змогу продовжити своє законне перебування на території СК.

Єдиний вихід, який вони мають на даний час, це покинути територію країни добровільно. Вони мають право звернутись у Внутрішні Справи (Home Office) аби ті оплатили їх повернення на батьківщину, Австралію.

Речник Внутрішніх Справ заявив: "Ми не отримали жодної свіжої заяви від родини Брейн, котра мала б переконливі підстави, на основі яких ми могли б продовжити їх перебування на території Сполученого Королівства. До цього часу, ми три рази продовжували родині Брейн можливість жити на території СК на виключній основі, аби надати їм можливість знайти собі постійну роботу, яка б у свою чергу надала їм можливість продовжити своє законне перебування на території країни. Ми не можемо без кінця продовжувати їм візу. Рано чи пізно вони мусять повертатись до дому.".

Сім'ю Брейн мали депортувати з території СК ще 31 травня цього року. Проте, за день до депортації, тепер вже колишній міністр з міграції, пан Джеймс Брокеншає, надав їм можливість залишатись у СК до 1 серпня аби пані Кетрин змогла знайти собі постійну роботу, яка б дозволила їй та її родині отримати візу на подальше перебування.

Проте, першого серпня виявилось, що цього не трапилось, що означає, що сім'я Брейн тепер мусить покинути СК.

Сім'я Брейн також особисто зверталась до Першого Міністра Шотландії, пані Николи Сторджин, аби вона "посприяла" їм у продовженні перебування у СК.

Пані Кетрин Брейн працювала на місцевій спиртній фабриці. Коли вона подала заяву на продовження свого перебування у СК, виявилось, що її робота на цій фабриці не відповідає вимогам, на основі яких можна продовжувати її візу, яка має тип Tier 2.


Більше про цю історію читайте у статті


Також у цій теміджерело: the independent

Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju