Перелік всіх новин

Від обмеження в'їзду кваліфікованим мігрантам найприкріше стане медсестрам

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Цієї осені ввійдуть в дію заходи щодо обмеження працевлаштування кваліфікованих працівників, які не є громадянами ЄС, тобто тих, які належать до групи мігрантів 2-го рівня (Тier 2).

Іноземні медпрацівники, котрі працюють у Британії будуть першою групою, на яку це обмеження матиме найбільший вплив. Про це попереджають фахівці з питань еміграції. Іноземні медсестри та медбрати складають найбільшу частину іноземних працівників у Британії.

Дейвід Кемерон наголосив, що перші заходи з обмеження притоку іноземних працівників на британський ринок праці є частиною програми уряду з підйому порогу працевлаштування іноземних громадян з поза кордонів ЄС.

Прем'єр-міністр також сказав, що: "У минулому підприємствам було дуже легко наймати на роботу іноземних працівників і тим самим заперечувати працевлаштування британських громадян, які не можуть знайти собі працю на території Британії.".

Він також висвітив той факт, що Державний Секретар Внутрішніх Справ, пані Теріза Мей, надіслала прохання до парламентського комітету про перегляд та вивчення подробиць зменшення притоку кваліфікованих працівників, які не є громадянами ЄС.


джерело: http://www.theguardian.com/

Подібні статті: