Перелік новин     Четвер, 04 серпня 2016 - 11:54

Банк Англії знизив відсоткову ставку до 0.25

Банк Англії знизив відсоткову ставку до 0.25

Сьогодні, на своєму черговому засіданні, комітет монетарної політики Банку Англії (національний банк СК) вирішив знизити відсоткову ставку до найнижчого рівня за всю історію існування банку.До сьогодні відсоткова ставка національного банку СК, тобто Банку Англії, становила 0.5%, яка залишалась на цьому рівні ще від 2009 року.

Банк Англії також дуже помітно знизив свої попередні прогнози щодо зростання економіки СК, які він робить ще від 1992 року.

Згідно з цим прогнозом, зростання економіки СК у наступному, 2017 році має становити тільки 0.8%. У травні цього року прогноз Банку Англії складав 2.3%.

Банк також оголосив про запровадження низки заходів для стимулювання економіки королівства, серед яких вливання у економіку 60 мільярдів фунтів через продаж своїх облігацій і ще 10 мільярдів через продаж корпоративних облігацій.

Серед інших заходів стимулювання британської економіки, стан якої може значно погіршитись через референдум, банк також запроваджує схему фінансування під назвою Term Funding Scheme, за допомогою якої Банк Англії напряму позичатиме гроші комерційним банкам за відсотковою ставкою біля 0.25% річних аби вони мали додаткові стимули кредитувати підприємства та населення СК.

Головною метою цієї схеми є запевнитись, що комерційні банки позичатимуть гроші підприємствам та приватним особам за якомога нижчими відсотками.

Ця схема має працювати упродовж наступних чотирьох років.

За власною оцінкою Банку Англії, загальна сума позики по цій схемі складе приблизно 100 мільярдів фунтів.

Після виходу цієї новини, курс британського фунту сповз на більше ніж 1% і його вартість на даний становить 1.3122 американського долара.


Подібні статті:
джерело: http://www.bankofengland.co.uk/Pages/home.aspxВсі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju