Перелік новин     П'ятниця, 05 серпня 2016 - 21:00

Сповільнюється зростання цін на житло

Сповільнюється зростання цін на житло

Ціни на нерухомість у Великій Британії за липень цього року впали на один відсоток, якщо порівнювати з попереднім місяцем.Проте, якщо порівнювати з цінами за липень минулого року, то ціни на житло все одно залишаються на 8.4% вищими.

Про це повідомляє один з найбільших британських позичальників іпотечних кредитів, Halifax, який проводить індекс цін на житло (House Price Index або скор. HPI) кожного місяця.

За твердженням Halifax, зростання цін на житло у Сполученому Королівстві починає сповільнюватись.

Разом з цим, у Halifax кажуть, що ще надто рано робити впевнені висновки про те, що результат референдуму має негативний вплив на ринок нерухомості країни.

У четвер Банк Англії, який є національним банком СК, знизив відсоткову ставку до 0.25%. Це означає, що люди, котрі виплачують іпотеку щомісяця платитимуть приблизно на 22 фунти менше ніж раніше. Це насамперед стосується тих позичальників, котрі мають текучі типи іпотечних кредитів, сума виплат яких за звичай прив'язана до базової відсоткової ставки Банку Англії.

Звіт Halifax також показує, що за останні три місяці, до кінця липня, ціни на житло, загалом по СК зросли на 1.6%.

На кінець липня, ціна середньої статистичної хати складала £214'678.

За першу половину цього року, кількість тих, що купляли своє житло вперше, зросла на 10%, якщо порівнювати з першою половиною минулого року. Таких купців за перші 6 місяців цього року було понад 154 тисячі.

За твердженням фахівців Halifax, кількість житла на ринку нерухомості СК продовжує залишатись рекордно малою і також продовжує зменшуватись.


Також у цій темі:
джерело: http://static.halifax.co.uk/assets/pdf/mortgages/pdf/July-2016-Halifax-House-Price-Index.pdfВсі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju