Перелік новин     Субота, 13 серпня 2016 - 08:09

На двох шестирічних дівчаток вчинено напади на сексуальному ґрунті

На двох шестирічних дівчаток вчинено напади на сексуальному ґрунті

У одному з найпопулярніших та найбільших британських парків відпочинку під назвою «Лéґоленд», було вчинено сексуальні напади на двох 6-річних дівчаток під час їх відпочинку.



Legoland є парком відпочинку з чисельними атракціонами та багатьма різноманітними розважальними засобами.

Лéґоленд розташований у містечку Windsor, неподалік Зáмку Уиндзора, який є однією з офіційних резиденцій королеви і розташований у графстві Беркшиа.

Про це повідомляє Поліція Беркшиа.

Випадки мали місце у четвер, між 12:15 та 12:30 дня, на одному з ігрових майданчиків Леґоленд, який має назву «Castaway Camp» і розташований у частині парку, яка має назву «Pirate Shores».

Нападника описують, як молодого чоловіка, двадцятирічного віку, одягненого у теніску темного кольору та у чорні штани. Він був взутий у кеди також темного кольору.

Речник Леґоленд каже, що надзвичайно вражений цим випадком і закликає поліцію якомога швидше знайти та покарати винуватця.

Повідомляють, що злочинець підходив до дівчаток та багаторазово масажував всі інтимні місця їх тіл.

Детективи звертаються до всіх відвідувачів Леґоленд, особливо тих, котрі були у частині Pirate Shores, аби вони переглянули всі свої фотографії та повідомили у поліцію, якщо на них зображено молодого чоловіка, схожого на описаного вище.

Леґоленд Уиндзор є одним з найбільш популярних парків відпочинку у Сполученому Королівстві. Він є дев'ятий за своєю популярністю у Європі. За минулий рік Леґоленд відвідали приблизно 2.25 мільйони людей.

Частина парку під назвою Castaway Camp є дуже привабливою для дітей у віці від 5 до 12 років. Там розташовані чисельні споруди, серед яких совганки, лазячі сітки та мости. Цю частину парку було відчинено у 2014 році.

Адміністрація частини Castaway Camp закликає дорослих не залишати без пильного нагляду дітей у віці до шістнадцяти років.

Якщо ви маєте будь-яку інформацію, пов'язану з цим випадком, будь ласка, телефонуйте на ненагальний безкоштовний номер 101 або телефонуйте у доброчинну організацію Crimestoppers на безкоштовний номер 0800 555 111.

Ви також можете повідомити про це у поліцію відправивши електронного листа на адресу URN615@thamesvalley.pnn.police.uk .

Будь-яка інформація надана вами є цілковито анонімною.


Подібні статті:




джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/politics/nigel-farage-fascist-nazi-song-gas-them-all-ukip-brexit-schoolfriend-dulwich-college-a7185236.html











Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju