Всі новини     Понеділок, 15 серпня 2016 - 16:39

У молоді роки пан Фараж був палким симпатиком нацистів

У молоді роки пан Фараж був палким симпатиком нацистів

Пан Nigel Farage дуже пишався своїми ініціалами (NF) у той час, коли британські радикально-праві сили, були на вершині своєї популярності.
Під абревіатурою NF у той час найчастіше розуміли один з найбільш радикально-правих нацистських рухів під назвою «National Front».

Про це розповідає британський щоденник Індепендент, який посилається на листування між одним з найближчих шкільних друзів пана Фаража, який вирішив оприлюднити окремі з листів, аби, за його словами, люди могли краще зрозуміти хто такий Фараж та як формувались його нацистські погляди.

За словами цього ж чоловіка, пан Фараж, ще коли був школярем, дуже любив наспівувати одну з неонацистських пісень про юдеїв, у якій йдеться “gas �?em all, gas �?em all” (у газові камери їх всіх).

У кінці сімдесятих і на початку вісімдесятих минулого сторіччя, колишній друг пана Фаража відвідував безкоштовний Dulwich College, який розташований у південному Лондоні.

Він каже, що коли пан Фараж був лідером партії Юкип, він не хотів розповідати про ці факти через те, що побоювався про помсту окремих соратників та однопартійців пана Фаража, який залишається вельми популярною особою серед великої кількості британців з радикально-правими поглядами.

Вони навіть закликають нагородити пана Найджела титулом лицаря за те, що він виграв референдум, який має забезпечити вихід СК зі складу ЄС.

Поштовхом до бажання пролити більше світла на минуле пана Фаража також став післяреферендумний розкол у британському суспільстві та стрибок нацистських настроїв, які стають все більше та більше помітними.

Колишній друг пана Фаража раніше хотів оприлюднити своє ім'я, але після вбивства члена парламенту, пані Джоу Кокс, яке було скоєне саме на націоналістичному ґрунті, вирішив залишатись анонімним задля власної безпеки та задля безпеки своєї родини.

Він остаточно вирішив розповісти про минуле колишнього лідер Юкип після того, як за кілька днів до референдуму побачив найбільш радикальний плакат пана Фаража (на малюнку вище).

У шкільні роки, багато студентів коледжу, які мали радикально праві погляди, називали пана Фаража "good nazi" (добрий наці).

Пан Фараж тоді неодноразово дуже позитивно висловлювався про британського фашиста тридцятих років минулого сторіччя, пана Oswald Mosley, який закликав аби Британія стала на бік Адольфа Гітлера.

Чоловік, у своєму теперішньому зверненні до пана Фаража, каже: "Я раніше не хотів про це розмовляти, але зараз все ж таки мушу. Були часи, коли я у своїх думках повертався назад та намагався відкинути всі ті радикальні примхи, які бувають у нашій юності. Проте, зараз я знову та знову оглядаюсь назад і до мене все частіше приходить думка, що ті погляди, які ти мав у 16 і ті, які ти маєш у 52, дуже мало змінились. Більше того, коли я аналізую окремі речі, то приходжу до думки, що за весь цей час у твоїх поглядах практично нічого не змінилось взагалі.".

Варто зазначити, що подібні посилання на фашистське минуле пана Фаража, лунають ніяк не вперше.

У 2013 році, на поверхню з'явився лист від колишнього вчителя Dulwich College, пані Chloe Deakin, у якому вона зверталась до директора коледжу, пана Emms, коли у червні 1981 року, через два місяці після відомих погромів у лондонському районі Брикстон, який не дуже далеко розташований від коледжу, вона намагалась переконати пана Емс не робити Найджела Фаража префектом коледжу через його радикально-праві переконання.

Вона стверджувала, що пан Фараж мав "публічно виражені расистські та фашистські погляди" і що одного разу він марширував крізь одне з сіл у графстві Сасекс з наспівуванням пісень гітлерівських молодиків (Hitlerjugend).

Коли у 2013 році про це запитали пана Фаража, він сказав: "Я не знаю жодних пісень гітлерівських молодиків, чи то англійською, чи то німецькою. Будь-які звинувачення мене у правих політичних поглядах є неправдою.
Звичайно ж, я часом казав безглузді речі, але то були необов'язково расистські речі. Все залежить від того, як ви не це дивитесь.".

На початку вісімдесятих, нео-нацистський рух National Front був надзвичайно популярним серед радикально налаштованих англійців.

На той час рух налічував приблизно 14 тисяч постійних зареєстрованих членів.

Вони дуже часто вступали у насильницькі сутички з поліцією.

National Front тоді також дуже активно виступав за припинення Британією членства у тодішній Європейській Економічній Спільноті.

Рух тоді також мав сестринські рухи у Канаді, Новій Зеландії та у Австралії. Щоправда, вони там не мали такої великої популярності, як у Англії.

Наразі, пан Фараж не дав чіткої відповіді на ці звинувачення, а замість того сказав: "У той час люди були дуже політично заряджені. Тоді був Течеризм та Брикстонські заворушення. Було дуже багато людей, яких притягували екстремістські рухи. Вони були по обидва боки аргументу.".

Щодо коледжу Dulwich College, то там відмовились коментувати ці звинувачення взагалі.

У недавній британській історії було кілька так званих Брикстонських заворушень, відомих, як Brixton riots.

Перші заворушення мали місце у 1981 році, які тоді також були назвали Brixton Rising (Брикстон підіймається).

Під час цих заворушень лондонська поліція вступала в сутички з демонстрантами у районі Ламбет, який розташований у південному Лондоні.

Заворушення тривали від 10 до 12 квітня 1981 року. Найгучніші заворушення припадають на 11 квітня, яке тоді журнал Time охрестив, як Кровна Субота [Bloody Saturday].

У цей день було поранено майже 280 поліцейських та ще 45 інших громадян.

Було спалено понад сто автомобілів, серед яких 56 належали поліції.

Було пошкоджено майже 150 будинків, 30 з яких просто згоріли.

Було здійснено 82 арешти.

За окремими повідомленнями, загалом у ці заворушення було втягнуто понад 5 тисяч людей.

Мабуть саме через свої фашистські погляди пан Фараж вирішив одружитись саме з німкою.


У молоді роки пан Фараж був палким симпатиком нацистів Під час Брикстонських заворушень 1981 року


У молоді роки пан Фараж був палким симпатиком нацистів Брикстонські заворушення 1981 року


У молоді роки пан Фараж був палким симпатиком нацистів Брикстонські заворушення - Bloody SaturdayТакож у цій темі читайте:

У Eltham вбили молодого поляка У Eltham вбили молодого поляка11.02.2022
Уряд змінює тактику Уряд змінює тактику "боротьби" з нелеґалами9.09.2021
Фараж через Трампа втратив 10К Фараж через Трампа втратив 10К15.11.2020джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/politics/nigel-farage-fascist-nazi-song-gas-them-all-ukip-brexit-schoolfriend-dulwich-college-a7185236.htmlВсі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju