Перелік новин     Вівторок, 16 серпня 2016 - 13:23

У Британії пропонують житло в обмін на секс

У Британії пропонують житло в обмін на секс

Британська доброчинна організація допомоги безхатченкам під назвою «Shelter» застерігає про все частішу появу на британських інтернет сайтах експлуатативної реклами, яка пропонує "молодим, неодруженим, гарячим, привабливим та сексуальним жінкам будь-яких національностей" житло в обмін на секс.Доброчинна організація видала таке офіційне попередження після того, як на інтернет сайті під назвою «Craigslist», почали з'являтись подібні оголошення.

Одне з таких оголошень каже: "Якщо будь-яка молода студентка потребує безкоштовне житло і в обмін на це готова бути "ресурсом", тоді будь-ласка подайте тут ваші особисті дані, своє найсвіжіше фото та звертайтесь вказавши своєю приватну електронну адресу. Якщо не маєте фото, не турбуйте.".

Інше оголошення каже: "Якщо є якась безхатна неодружена вродлива жінка, яка шукає шляхів заощадження коштів або хоче посилитись зі справжнім, білим британським парубком, то ви читаєте саме те оголошення, яке вам потрібне і не шукайте нічого іншого. Я пропоную будь-якій молодій, гарячій, неодруженій жінці будь-якої національності чи культури житло поруч зі мною та абсолютно безкоштовно.".

У Британії пропонують житло в обмін на секс Десятки подібних оголошень на сайті Craigslist пропонують безкоштовне житло молодим жінкам


Речник доброчинної організації каже: "Ми вже бачили сотні подібних рекламних оголошень на цьому сайті, які просто нагло та прямо пропонують житло в обмін на секс.
Багато з цих оголошень прямо націлені на безпритульних жінок.
Це не лише вказує на поганий смак. Це також є дуже небезпечною спробою встановити глибоко експлуатативні стосунки використавши кривдне становище тих, хто у ньому опинився і став безпритульною людиною.
У цих оголошеннях існує особлива та унікальна небезпека, суть якої полягає в тім, що жінкам пропонують увійти в простір, який цілковито контролюється кимось іншим, тобто особою, яка завжди має право там бути і завжди має владу визначати хто й коли може там бути присутнім.
Така людина дуже легко може перетворитись на чиюсь рабиню і в один момент біля неї може опинитись довга черга.
Це підступна експлуатація, яку пропонують ці оголошення. Підступність її полягає в тім, що жінки, які опинились у безвихідному становищі, не завжди можуть сказати "ні".".

Тіньовий міністр у питаннях жінок та гендерної рівності, пані Angela Rayner (лейбористка), у інтерв'ю часописові Індепендент заявила: "Це дуже жахливо. Я просто вражена, що у нашому суспільстві є такі безжалісні та жорстокі чоловіки-експлуататори, які намагаються експлуатувати безпритульних і вразливих жінок у такий спосіб.
Серед жінок, які опинились у такій безпритульній ситуації, дуже часто бувають такі, що втекли від своїх насильних та жорстоких партнерів або такі, що мають проблеми з психічним здоров'ям. Експлуатувати їх у цей спосіб є поза межами будь-якої здорової уяви. Цим жінкам потрібна належна підтримка аби вони змогли знову встати на власні ноги та знову відчути себе повноцінними людьми. Їм не потрібні подібні хижаки, котрі полюють за чужою слабістю задля задоволення власних потреб.
Інтернет сайти, на котрих з'являються подібні оголошення, мають негайно їх витирати та одночасно інформувати поліцію.
На мій погляд, сучасне рабство є кримінальним злочином. Ці оголошення є такими, які змушують жінок ставати секс рабинями.
Я хочу аби уряд дуже пильно вивчив ситуацію з цими оголошеннями та зробив відповідні висновки.".

За даними останньої статистики британського уряду, приблизно 3'569 людей на території Англії на даний час сплять на вулиці, що є майже у два рази більше ніж у 2010 році.

Бездомність може мати різні форми та включати в себе людей, котрі мешкають у гуртожитках чи інших тимчасових помешканнях, серед яких також і багато біженців.

Бюджетні скорочення чинного консервативного уряду у статтях фінансування місцевих рад означають, що все більше число жертв домашнього насильства, все більше число біженців та інших категорій скривджених, все частіше опиняються на вулиці і часто потрапляють у подібне рабство.

Сайт Craigslist відмовся будь-яким чином прокоментувати розташування в себе подібних оголошень.


Подібні теми:
джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/housing-adverts-homeless-women-accommodation-sex-exchange-a7192066.htmlВсі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju