Перелік новин     Субота, 20 серпня 2016 - 13:12

Абортна служба «Marie Stopes» припиняє надання послуг

Абортна служба «Marie Stopes» припиняє надання послуг

Одна з провідних організацій припинення вагітності, Marie Stopes International, яка на території Англії щотижня виконує понад 250 абортів, оголосила про часткове припинення надання своїх послуг після того, як CQC виявила значні відхилення у питаннях безпеки та якості обслуговування у її клініках.У організації повідомили, що припиняють аборти пацієнткам у віці до 18 років та припиняють виконання абортів, які проводяться під загальним наркозом.

Британська державна комісія забезпечення якості послуг у сфері догляду та лікування, назва якої «Care Quality Commission», або скорочено CQC, висловила значні занепокоєння, які головним чином стосуються безпеки пацієнтів під час виконання абортів.

У Національні Службі здоров'я Англії (NHS England) заявили, що це щотижня матиме вплив на приблизно 250 жінок, адже саме стільки абортів вище зазначених категорій виконують центри організації кожного тижня.

Проте, у NHS також заявили, що ці жінки будуть перенаправлятись у аналогічні клініки.

CQC є державним регулятором забезпечення якості надання послуг на території Великої Британії.

Після того, як CQC провела чергову інспекцію клінік Marie Stopes International, вони заявили, що погана якість надання послуг та погана їх організація викликають значні занепокоєння.

Занепокоєння також викликає сам механізм прийняття рішень про виконання абортів, який, за словами інспекторів, виглядає надто примарним.

У своїх висновках CQC порадила провести повний перегляд чинної організації діяльності клінік та клінічних центрів цієї організації.

У комісії також визначили, що працівники мають незадовільний рівень компетенції та професійної підготовки у питанні припиненні вагітності, яка проводиться під наркозом чи під дією інших заспокійливих препаратів.

У зв'язку з цими зауваженнями, керівники організації прийшли до висновку тимчасово припинити:
- виконання абортів жінкам у віці до 18 років;
- виконання абортів під загальним наркозом чи під дією інших заспокійливих препаратів;
- виконання всіх типів абортів у їх центрі, який розташований у місті Norwich.

У NHS Англії заявили, що надаватимуть всебічну допомогу жінкам у пошуку альтернативних закладів припинення вагітності.

У Національній Службі Здоров'я Англії також заявили, що з цього приводу заснували додаткову телефонну конфіденційну службу допомоги жінкам за безкоштовним номером 0300 123 1041, яка працюватиме від 09:00 до 17:00 у вихідні та від 09:00 до 20:00 у робочі дні.

Речники CQC кажуть, що продовжуватимуть пильне відстежування якості надання послуг та не вагатимуться вдаватись до будь-яких заходів аж до повного зачинення центрів компанії, якщо у цьому виникне необхідність.

Комісія також повідомила, що восени буде підготовлено та оприлюднено повний та більш детальний звіт щодо якості всіх послуг, які надають всі центри цієї організації, які розташовані на території Англії.

Речники Marie Stopes International, штаб-квартира якої розташована на території Англії, заявили, що зобов'язуються цілковито співпрацювати з державною комісією та надаватимуть її інспекторам всю потрібну допомогу.


Marie Stopes International була заснована британською письменницею, пані Marie Charlotte Carmichael Stopes, яка боролась за рівні права жінок.

Marie Stopes International є міжнародною неурядовою організацією, яка надає послуги у запобіганні та безпечному припиненні вагітності.

Ця організація присутня у 38 країнах світу.

Marie Stopes International активно виступає, пропагує та лобіює уряди за вільний доступ жінок до абортів в усьому світі.

Центри організації надають загальні поради у питаннях вагітності, а також надають послуги припинення вагітності та послуги стерилізації жінок (вазектомію) там, де це легально.

У 2013 році ця організація у світовому масштабі забезпечила контрацептивні послуги приблизно шести мільйонам жінкам. За цей самий період, організація надала послуги припинення вагітності приблизно трьом мільйонам жінкам.

Основними послугами організації є планування сім'ї, безпечні аборти та після-абортний догляд, допомога у материнстві та догляді за дітьми, діагнстика та лікування сексуальних інфекцій і також запобігання зараження вірусом ВІЛ/СНІД.

Ця організація не має центрів та не є присутньою на території України.

Англійські центри Marie Stopes International щорічно надають допомогу у припиненні вагітності приблизно 70 тисячам жінкам.Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/health-37135380Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju