Перелік новин     Середа, 24 серпня 2016 - 08:25

Owen Smith обіцяє зупинити Брекзит

Owen Smith обіцяє зупинити Брекзит

Кандидат на голову лейбористської партії Великої Британії, пан Óуен Смит, каже, що намагатиметься заблокувати вихід Сполученого Королівства зі складу Європейської Унії Прем'єр-міністром Терізою Мей, якщо вона не запропонує ще одного остаточного референдуму після того, як буде завершено перемовини Брекзиту, або якщо вона не оголосить дострокових парламентських виборів, які б надали британцям можливість остаточно затвердити Брекзит.Пан Смит обіцяє, що коли стане лідером лейбористів, його партія перейде у повну опозицію до ініціювання Статті 50 Лісабонської Угоди до тих пір поки уряд не надасть гарантій про проведення другого референдуму у питанні Брекзиту.

Дуже багато політиків закликають пані Терізу Мей провести ще один референдум за вихід СК зі складу ЄС після того, як буде завершено перемовини, тобто коли стануть відомими остаточні умови виходу.

Пан Óуен Смит, який бореться за посаду голови лейбористської партії проти чинного голови партії, пана Джеремі Корбин, каже, що прихильники Брекзиту, які перед референдумом активно агітували британське суспільство за вихід СК зі складу ЄС, набалакали людям дуже багато брехні і саме через це пані Теріза Мей просто зобов'язана скликати ще один референдум, аби люди Британії сказали своє остаточне слово.

Позавчора, в понеділок, 22 серпня, членам лейбористської партії було розіслано виборчі бюлетені для голосування у виборах нового лідера партії, після того, як після референдуму, багато членів Палати Громад від лейбористів висловили свою недовіру панові Джеремі Корбину через те, що він, перед референдумом, доклав надто мало зусиль у агітації проти Брекзиту.

Пан Óуен Смит має серйозні шанси стати майбутнім лідером британських лейбористів.

Останнім часом він отримує все більшу підтримку серед простих членів партії та вельми суттєву підтримку все більшої кількості профспілкових організацій.

Пан Смит, який походить з Уельсу, обіцяє "до останньої краплинки крові" боротись за те аби Британія надалі залишалась у складі Європейського Союзу.

Він стверджує, що коли стане лідером опозиції, намагатиметься зробити все можливе аби Британія відмовилась від ініціювання Статті 50 Лісабонської Угоди.

Пан Смит закликає зупинити Брекзит насамперед тому, що вихід СК зі складу ЄС може мати надзвичайно негативний вплив на права британських робітників, які головним чином захищені саме чинним європейським законодавством.

Додатково, Брекзит може мати дуже негативні наслідки у питанні захисту довкілля, від'як більшість законів, постанов та актів у захисті довкілля є саме європейськими, а не британськими.

Пан Смит зокрема обіцяє: "Ми у Палаті Громад голосуватимемо проти спроби ініціювання Статті 50 до тих пір, поки пані Теріза Мей не надасть нам безперечних гарантій ще одного референдуму або принаймні дострокових парламентських виборів, які б надали нашим людям можливість оцінити зусиллям чинного уряду у його перемовинах про Брекзит та сказати своє останнє слово.".

Пан Оуен Смит закликає свого суперника, пана Джеремі Корбина, долучитись до ініціативи аби будь-яким чином зупинити вихід Сполученого Королівства зі складу Європейської Унії.


Також у цій темі читайте:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-37167253Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju