Перелік всіх новин

Макр Карней закликає до триваліших ув'язнень банкірів

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсГолова Банку Англії, Марк Карней, у своїй промові на щорічній офіційній вечéрі у Меншин Гаус наголосив, що окремі особи у банках звикли до культури безкарності та попереджає, що епоха безвідповідальності завершилась.

Голова Банку Англії закликає встановити жорсткіші умови покарань за ринкові зловживання та подовжити терміни ув'язнень за подібні злочини.

Він також сказав, що упродовж тривалого часу Банк Англії під керівництвом Лорда Кинґ, не зумів передбачити фінансову кризу через свою таємність та двозначні правила та через свою неспроможність виявити ризики у банківській системі. Банк виявися не спроможним контролювати ринки, на яких процвітали зловживання та злочини.

Він зазначив, що потужні ринки можуть бути відмінними тягачами процвітання, але ринки схильні до нестабільності, зловживань і якщо їх залишити без контролю, вони дуже легко провалюються.

За його словами, всі ці фактори сприяли етичному дрейфуванню, що привело до величезних втрат.

Щорічну офіційну вечерю влаштовує Лорд Мер Лондонського Сіті у Лондонському Меншин Гаус (Mansion House), яка є його офіційною резиденцією. У цій резиденції часто проводяться офіційні заходи та формальні зустрічі. Лорд Мер Лондонського Сіті є мером тільки Сіті, а не всього Лондона.

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсСіті є фактично фінансовим центром, який розташований у центральній частині Лондона. Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-33087604