Всі новини     Субота, 03 вересня 2016 - 10:09

Євростат ? Лондон найбільш освічене місто у Європі

Євростат ? Лондон найбільш освічене місто у Європі

Столиця Великої Британії вийшла на перше місце серед європейських міст за кількістю людей з вищим рівнем освіти, де у окремих частинах понад шістдесять відсотків людей трудового віку мають вищу освіту.Де у Європі ви б знайшли найбільшу концентрацію випускників вузів?

Впевненою відповіддю на це питання є Лондон.

Про це йдеться у останньому звіті статистичного бюро Єврокомісії, яке має назву Євростат, яке займається збором різної статистичної інформації, яка стосується життя у Європейській Унії.

Лондон описують, як мага-місто, яке висмоктує таланти з практично усіх куточків Землі та місце, яке має економіку особливого типу.

Це місто-держава цифрової ери, де базовою економікою є торгівля ідеями.

І якщо виникає питання чому Лондон виглядає таким розмаїтим містом з широкими культурними, політичними та соціальними поглядами, то відповідь на це питання ховається саме у великому рівні освіченості його мешканців.

Ця статистика стосується 2015 року.

Дані цієї статистики показують, що найбільша кількість випускників вузів знаходиться у центрально-західній частині Лондона, де їх концентрація складає майже 70%. До цієї території зокрема належать лондонські райони «Camden», «the City of London» (фінансовий центр Лондона), «Kensington», «Chelsea», «Hammersmith», «Fulham», «Wandsworth» та «Westminster».

Після цієї території у рейтингу йде центрально-східний Лондон, де концентрація випускників вузів складає майже 59%. До цієї території зокрема належать райони «Haringey», «Islington», «Hackney», «Newham», «Lambeth», «Lewisham», «Southwark» та «Tower Hamlets».

Відразу за Лондоном, на другому та третьому місцях за рівнем освіченості, відповідно, йдуть брюссельський регіон Бельгії та столиця Норвегії, місто Осло.

У обидвох цих регіонах рівень концентрації людей з вищою освітою складає понад 54%.

Після цих регіонів йдуть столиця Фінляндії, місто Гельсинкі (Гельсінкі), де концентрація складає 51% та швейцарське місто Цюрих, з концентрацією 50%.

У Франції найбільш освіченим регіоном є територія під назвою «Ile de France», де знаходиться місто Париж. У цьому регіоні рівень концентрації людей з вищою освітою складає 46%.

Характерно, що якщо ви вийдете відразу за межі Лондона, у наприклад графство Кент, то рівень концентрації людей з вищою освітою там вже складає тільки 36%.

З іншого боку, найнижчу концентрацію людей з вищою освітою мають регіони Румунії та південної Італії, де рівень цієї концентрації не перевищує 15%.

Далі подаються перші 15 територій за рівнем концентрації вищої освіти людей у віці між 24 та 65 років.

 1. Центрально-західний Лондон - 69.7%;
 2. Осло (столиця Норвегії) - 54%;
 3. Stockholm (столиця Швеції) - 49%;
 4. Madrid (столиця Іспанії) - 47%;
 5. Іль-де-Франс (регіон - "серце" Франції, де розташований Париж) 46%;
 6. південь та схід Республіки Ірландія - 45%;
 7. Прага (столиця Чехії) - 40%;
 8. Берлін (столиця Німеччини) - 37%;
 9. Кент (графство у південно-східній Англії) - 36.3%;
10. Андалусія (автономна територія у Іспанії) - 28%;
11. Пікардія (регіон у північній Франції) - 24%;
12. Лаціо (центральна Італія) - 23%;
13. Саксонія-Ангальт (держава на сході Німеччини, столиця Маґдебурґ) - 23%;
14. Південь Португалії - 18%;
15. Апулія (регіон на півдні Італії) - 13%.

Аналітики також намагались знайти відповідь на питання: Чому ж Лондон є таким високо освіченим містом?

Найбільш вірогідною відповіддю є широка розмаїтість населення британської столиці.

Аналіз Євростат показує, що у Британії, територія Англії має найбільший відсоток людей трудового віку, котрі мають вищу освіту. Рівень концентрації таких людей у Англії тільки трішечки відстає від рівня концентрації, який спостерігається у країнах Скандинавії.

Далі, якщо порівняти Лондон з рештою Англії, то рівень освіти у ньому набагато перевищує рівень освіти на решті території всієї Англії. Кількість людей, котрі йдуть в університети у Лондоні постійно зростає і ця тенденція спостерігається навіть серед відносно фінансово відсталих прошарків населення.

Євростат ? Лондон найбільш освічене місто у Європі Карта рівня освіти у Європі, де більш освічені позначені темнішим відтінком, а менш освічені світлішимПодібні статті:Довідка:джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-37158445Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju