Перелік новин     Неділя, 04 вересня 2016 - 09:38

У Англії зменшується число переслідувань за злочини вчинені на ґрунті ненависті

У Англії зменшується число переслідувань за злочини вчинені на ґрунті ненависті

Число переслідувань та покарань за злочини, вчинені на ґрунті ненависті, на території Англії та Уельсу у минулому році знизилось на 10%, навіть попри те, що кількість самих злочинів зросла на цілих 20%.Ці дані було отримано журналістською групою, «Bureau of Investigative Journalism», на основі Акту про Вільний Доступ до Інформації.

Дані показують, що за минулий рік кількість злочинів, вчинених на ґрунті ненависті, зросла до 60 тисяч, але водночас, кількість передачі цих справ до прокурорських органів зменшилась на 1'379.

У Внутрішніх Справах (Home Office) кажуть, що нещодавно видали "новий план дій", які має поліпшити повідомлення про злочини цього типу.

Проте, на території Англії та Уельсу продовжують зростати занепокоєння, що упродовж останніх двох років органи прокуратури виявляли все менше бажання займатись переслідуванням подібних злочинів.

Ці дані було отримано від 40 сил поліції Англії та Уельсу.

Загалом, на території Англії та Уельсу є 43 сили поліції, що означає, що інформацію зі ще трьох поліцейських органів не було отримано.

Згідно з отриманими даними, кількість заявлених злочинів на ґрунті ненависті за минулий рік, у Англії та Уельсі, зросла на 20%, від 50'288 на початок минулого року, до 60'225 на початок цього року.

За іншими даними, які нещодавно оприлюднило британське Бюро Національної Статистики (ONS), кількість злочинів на ґрунті ненависті за минулий рік дорівнювала 222 тисячі.

Проте, згідно з даними Коронної (державної) Прокурорської Служби (CPS), кількість злочинів на ґрунті нацистської, расистської та гомофобської ненависті, котрі поліція передавала до прокуратури у позаминулому році дорівнювала 14'376, а у минулому році ця кількість дорівнювала 12'997, що вказує на те, що всупереч зростанню рівня злочинності, передача справ для подальшого розслідування злочинів, за цей період, навпаки, зменшилась на 9.6%.

Приблизно у період до та після проведення референдуму за вихід СК зі складу ЄС, офіційно було зареєстровано значне зростання кількості злочинів вчинених на ґрунті ненависті.

Найбільша кількість цих злочинів приходиться на 25 червня цього року, тобто на другий день після того, як було оприлюднено офіційні результати голосування.

У цей день було офіційно повідомлено про 289 злочинів різного характеру на ґрунті ненависті на території Англії, Уельсу та Північної Ірландії.

Ще три тисячі злочинів було заявлено у перші два тижні липня, між 1 та 14 числами, що означає більше ніж 200 злочинів на ґрунті ненависті щодня.

У Внутрішніх Справах також заявили, що на даний час готують пакет нових настанов для прокурорів, які спонукатимуть до жорсткіших покарань за злочини вчинені на ґрунті релігійної, нацистської, расистської та гомофобської ненависті.

За словами речників Home Office, ці настанови також сприятимуть заохоченню частіше повідомляти про подібні злочини у поліцію.

Проте, речник доброчинної організації «Race Equality Foundation», пані Доктор Leander Neckles, каже: "Оприлюднені дані вказують на те, що кожний четвертий злочин на ґрунті ненависті залишається без подальшого переслідування.
Настанови Внутрішніх Справ не йдуть надто далеко в тім, що вони не аналізують та не роблять висновків про те, що саме спонукає до подібних вчинків і чому ми на даний час опинились у такій ситуації.
Настанови міністрів також не дають чітких вказівок, як уникнути зростання цих злочинів.".

Тим часом, вчора у місті Гарлоу (графство Есекс) відбувся марш та служіння після того, як у минулий понеділок у лікарні помер громадянин Польщі, якого було безпідставно та жорстоко побито англійськими підлітками саме на ґрунті ненависті.

На марші були присутніми кілька сотень людей, здебільшого поляків.

Шість підлітків у віці 15 - 16 років було заарештовано за підозрою у вбивстві.


Також у цій темі:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-37266636Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju