Перелік всіх новин

Уряд планує продати свою частку RBS

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Канцлер Сполученого Королівства, Джордж Озборн вчора на вечéрі у Меншин Гаус повідомив, що уряд СК має намір розпочати продаж своєї частини акцій Роял Бенк ов Скотленд (RBS).

На даний час уряд СК володіє майже 84% акцій банку, які було придбано у 2008 році під час фінансової кризи з метою порятунку банку від банкрутства, який на той час вважався королем банків світу. У той час уряд був змушений влити у RBS [АБіЕс] 45,5 мільярдів фунтів та придбати акції за ціною 500 пенсів (£5,00) за кожну.

На даний час ціна акції банку коливається біля 354 пенси, що означає, що якщо уряд продаватиме акції за цією ціною, він втратить гідну суму грошей.

Уряд має намір продавати акції у кілька етапів. Джордж Озборн стверджує, що на першому етапі уряд зазнає певних втрат, але на подальших етапах ціна акцій зростатиме і уряд може виграти у кінцевому результаті.

З того, що уряд влив у RBS, він вже отримав назад 5 мільярдів фунтів.

Подробиці майбутнього продажу акцій закім ще цілковито не відомі, проте окремі аналітики у Сіті сходяться на тім, що Джордж Озборн обере тактику продажу, яка застосовувалась під час де-націоналізації компанії Брітіш Ґес, тобто найбільша кількість акцій продавалась пенсійним фондам.


Подібні статті: