Всі новини     Четвер, 08 вересня 2016 - 05:19

Британський уряд за свої кошти будуватиме стіну біля порту Калей

Британський уряд за свої кошти будуватиме стіну біля порту Калей

Британський уряд незабаром розпочинає будівництво стіни чотириметрової висоти біля французького порту Калей аби відмежувати транспорт від біженців табору Джунглі 2, які невпинно намагаються потрапити на британську територію.Про це вчора повідомили у британських внутрішніх справах (Home Office).

Журналісти вже встигли охрестити цю стіну, як «Велика Стіна Калей», на зразок Великої Стіни Китаю.

Стіна буде заввишки 4 метри. Її довжина буде приблизно по 1 км з обидвох боків дороги.

Всі витрати на будівництво стіни покриває влада Великої Британії.

За приблизними підрахунками, на будівництво цієї стіни піде приблизно 2 мільйони фунтів. Це приблизна оцінка, яку вирахували самі журналісти.

Сам уряд наразі відмовляється назвати точну суму, яку буде витрачено на будівництво стіни.

Головною метою стіни є захистити транспортні потоки біля Калей від нападів мешканців Джунглі 2, які постійно намагаються закрастись у фургони вантажівок та у інші засоби.

Проте, самі перевізники вже встигли розкритикувати цю ідею і називають це ще одним марнуванням державних коштів. Вони кажуть, що впевнені, що ця стіна нічого не дасть.

Секретар Внутрішніх Справ центрального уряду, пані Amber Rudd, сказала, що СК виділяє гроші для подолання проблеми з нелегалами у Франції, а як ці гроші витрачати, має вирішувати французька влада.

Будівництво стіни має розпочатись вже в цьому місяці, а завершено стіну має бути до кінця цього року.

До цього часу, навколо порту Калей вже було набудовано велику кількість плотів та різних інших огорож, аби тільки будь-яким чином захистити під'їзди до порту та терміналів Євротунелю.

Пані Рад (консерваторка) також каже, що ця стіна не є якоюсь новою ініціативою, а радше є додатковим інструментом для французької влади аби ті мали достатньо ресурсів аби запевнитись, що, як вона сама каже, "нелегали" не потрапляти на британську землю.

Багато лейбористів критикують цю ініціативу і називають її копіюванням ідеї Доналда Трампа, який клянеться збудувати велику стіну між США та Мексикою аби зупинити наплив нелегальних мігрантів на територію США.

Британський уряд за свої кошти будуватиме стіну біля порту Калей На малюнку блакитними лініями зображено чинну огорожу, а жовтими запропоновану стіну


Британський уряд за свої кошти будуватиме стіну біля порту Калей Мігранти будь-якою ціною намагаються потрапити на британську територію


Британський уряд за свої кошти будуватиме стіну біля порту Калей Мешканці Джунглі 2 хочуть заховатись у фургонах з метою проникнути у Сполучене Королівство


Британський уряд за свої кошти будуватиме стіну біля порту Калей Вигляд з висоти пташиної висоти на табір Джунглі 2, який розташувався прямо біля дороги на БританіюТакож у цій темі:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-37294187Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju