Перелік новин     Вівторок, 13 вересня 2016 - 10:25

У нових електроавтобусах Лондона можна заряджати мобільники

У нових електроавтобусах Лондона можна заряджати мобільники

У компанії Transport for London (TfL) оголосили про введення в експлуатацію нових електричних автобусів, у яких встановлено порти USB, за допомогою яких пасажири зможуть заряджати свої мобільні пристрої.На початку, електроавтобуси курсуватимуть за маршрутом 507, який курсує між станцією Waterloo та станцією Victoria і за маршрутом 521, який з'єднує станцію Waterloo зі станцією London Bridge.

Порти USB у цих електроавтобусах вмонтовані у задніх частинах 12 задніх крісел салону автобуса.

Ці автобуси буде введено в експлуатацію ще до кінця цього року.

Чинна влада Лондона вирішила ввести електричні автобуси з метою покращити екологічний стан британської столиці, який за даними багатьох критиків є "просто жахливий".

На даний час у лондонському районі під назвою Croydon вже курсує 22 електричні автобуси.

Незабаром планується збільшити склад електроавтобусів Лондона до 73, що зробить публічний лондонський транспорт "найчистішим" у Європі.

До 2019 року також планується запровадження 3'100 двоярусних гібридних автобусів, викид газів яких буде значно менший ніж тих, котрі експлуатуються у Лондоні на даний час.

На даний час вулицями Лондона вже їздять приблизно 20% гібридних автобусів, які приводяться в рух електромоторами від батарей, які у свою чергу заряджає двигун внутрішнього згоряння. Саме ця технологія дозволяє значно знизити викиди шкідливих газів у атмосферу.


Подібні статті
джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/transport-for-london-s-new-electric-buses-will-let-passengers-charge-their-phones-a7238751.htmlВсі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju