Перелік новин     Неділя, 18 вересня 2016 - 18:06

Нова лідерка Юкип вважає Путіна своїм політичним героєм

Нова лідерка Юкип вважає Путіна своїм політичним героєм

Сьогодні, на першому каналі БіБіСі, у програмі під назвою «Sunday Politics», нова лідерка радикальної правої Партії Незалежності Сполученого Королівства (UKIP), пані Diane James, поклала президента Росії поруч з Лейді Марґарет Течер та Сер Уинстон Черчиль.Вона сказала, що рахує ці три постаті "своїми політичними героями" і, коли її знову про це запитали, вона це знову повторила.

До того, як кілька днів тому пані Джеймс стала новою лідеркою партії Юкип, коли цією парією керував пан Найджел Фараж, вона займала посаду Речниці Юкип з Питань Зовнішньої Політики.

Напередодні, у інтерв'ю популярній лондонській балачці, радіоканалові LBC, вона описувала пана Путіна, як "сильного лідера, який "горою" стоїть за свою країну.

Вона зокрема казала: "Я захоплююсь ним з точки зору того, як палко він відстоює інтереси своєї країни. Він палкий націоналіст. Він дуже сильний лідер. Він кладе Росію понад усе. Він має проблеми з тим, у який спосіб ЄС змінив уряд в Україні, що на його думку поклало під ризик російське населення на тій території.".

Кілька днів тому, 16 вересня 2016 року, пані Даян Джеймс стала новою лідеркою партії Юкип.

За неї віддали свої голоси 8'451 член партії, що майже у двічі більше ніж за іншу кандидатку, пані Lisa Duffy, яка взяла друге місце.

Відразу після того, як вона стала головою партії, вона звернулась до Прем'єр-міністра СК, пані Терізи Мей, з закликом "якомога швидше вийти з ЄС".

Пані Джеймс вважається фавориткою колишнього лідера партії, пана Фаража.

Вона, так само, як і пан Фараж, є членами Європейського Парламенту.

Вона вважає, що консерваторам не можна вірити у питанні Брекзит. За її словами, саме тому Юкип "має робити все, аби Брекзит таки трапився і якомога раніше".

Пані Даян Джеймс народилась 20 листопада 1959 року у місті Bedford, яке розташоване у графстві Кеймбриджшиа.

Вона росла та навчалась у школі граматики у місті Рочестер (Rochester Grammar School), яке розташоване у графстві Кент, на південний схід від Лондона.

Після школи вона навчалась в Університеті Західного Лондона (University of West London).

На своєму першому виступі вона сказала: "Так. Ми хочемо стовідсоткового виходу з Європейського Союзу. Так - незалежному та суверенному Сполученому Королівству. Так - СК, яке матиме право самостійно робити торгові союзи з ким завгодно та де завгодно. Так, міграційній політиці, яка дає змогу в'їзду на нашу територію найбільш талановитим та тим, хто тут потрібний.".


Подібні статті:
джерело: http://www.theguardian.com/politics/2016/sep/18/new-ukip-leader-says-she-counts-vladimir-putin-as-a-political-heroВсі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju