Всі новини     Неділя, 02 жовтня 2016 - 10:56

У Шотландії перевернувся автобус з фанами клубу Rangers

У Шотландії перевернувся автобус з фанами клубу Rangers

Один чоловік загинув після того, як автобус з прихильниками шотландського футбольного клубу «Rangers» перекинувся на території шотландського графства Східне Ершиа (East Ayrshire), яке розташоване на півдні Шотландії.За даними Поліції Шотландії, ще 18 людей отримали серйозні поранення.

Випадок трапився вчора, о 13:15 на шосе А76.

Загалом, у автобусі було 37 людей.

Один з пасажирів сказав, що автобус під час руху зробив різкий рух ліворуч, після чого перекинувся на бік та опинився на бічній частині дороги.

У офіційному повідомленні Поліції Шотландії йдеться: "Ми підтверджуємо, що один 39-річний чоловік загинув у транспортній пригоді на шосе А76, біля кільця «Crossroads». Вісімнадцять людей отримали серйозні поранення і їх було відправлено до шпиталю. Троє з них у важкому стані. Серед постраждалих є сім людей, кому менше 20 років. На даний час проводиться детальне розслідування аварії.".

Автобус віз прихильників клубу Рейнджерс, які повертались з матчу команди проти Partick Thistle, який відбувся на стадіоні Ibrox.

У Шотландії перевернувся автобус з фанами клубу Rangers Під час аварії загинула одна особа


У Шотландії перевернувся автобус з фанами клубу Rangers У автобусі було 36 пасажирів


У Шотландії перевернувся автобус з фанами клубу Rangers 18 Людей було відправлено до лікарніПодібні статті
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-scotland-glasgow-west-37530736Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju