Перелік новин     Неділя, 02 жовтня 2016 - 19:22

Через вади у механіці у Лондонському Оці застрягли сотні людей

Через вади у механіці у Лондонському Оці застрягли сотні людей

Більше ніж 500 людей не могли вийти з відомого дідькового колеса Лондона під назвою «London Eye» через вади у механізмі колеса.Поломка у механізмі атракціону трапилась о 19:21 вчора ввечері, через що людям довелось просидіти у кабінах колеса до 22:40.

Загалом у всіх кабінах колеса в "ув'язненні" перебувало понад 500 осіб.

Один з пасажирів зателефонував та викликав пожежну охорону аби йому подали драбину та евакуювали з кабіни.

Лондонське Око належить компанії під назвою «Merlin Entertainments».

Речники компанії повідомили: "Трапилась технічна вада і ми з задоволенням повідомляємо, що ніхто з пасажирів не постраждав.

Сьогодні зранку колесо знову почало працювати у нормальному режимі.

Один з пасажирів виклав на Туитер фото зі своєї кабіни, де видно, як інший пасажир мав на собі теплу ковдру для захисту від холоду. Під фото чоловік написав: "Застряг у капсулі №4 вже більше ніж годину. Одягнув захисну ковдру. Ніякого молока і ніякої їжі для маляток у капсулі.".

Речники компанії оприлюднили заяву, у якій йдеться: "Звичайно ж ми вибачаємось перед нашими клієнтами за те, що трапилось вчора ввечері на одному з наших атракціонів. Ми без сумніву повернемо людям всі гроші, які вони заплатили за квитки. Технічну ваду, яка виникла вчора, було усунуто і Лондонське Око сьогодні продовжило свою роботу. ".

Кожна кабіна колеса має запобіжне знаряддя на випадок аварії. Серед цих засобів є й теплі ковдри, одна з яких зображена на фото. У переліку засобів є також питна вода та аптечки.

За словами речників компанії, багато людей скористались цими засобами.


Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-37533780Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju