Перелік новин     Неділя, 09 жовтня 2016 - 10:09

Всі громадяни ЄС після Брекзиту матимуть право залишитись у Британії

Всі громадяни ЄС після Брекзиту матимуть право залишитись у Британії

Всі громадяни країн Європейської Унії, котрі на даний час мешкають у Сполученому Королівстві, зможуть залишатись в цій країні навіть після того, як Сполучене Королівство остаточно припинить своє членство у ЄС.Про це повідомляє британський щоденник, Дейлі Телеґраф.

У Home Office (внутрішні справи) кажуть, що тим європейцям, чий термін перебування у СК на час Брекзиту ще не досягне п'яти років, буде запропоновано амністію.

У внутрішніх справах також кажуть, що кожного п'ятого з шести європейців, котрі на даний час перебувають у Сполученому Королівстві, не може бути депортовано через потенційне порушення чинного законодавства.

Понад 80% зі всіх 3.6 мільйонів європейців, котрі на даний час живуть у СК, на час Брекзиту вже матимуть законне право залишатись тут на необмежений термін.

Про це йдеться у офіційному звіті департаменту внутрішніх справ центрального уряду Сполученого Королівства.

У цьому департаменті також заявили, що планують амністію для тих громадяни ЄС, котрі на час виходу Великої Британії зі складу ЄС ще не досягли п'яти років проживання у СК.

Згідно з чинними правилами, громадяни ЄС отримують автоматичне право на постійне проживання на території Сполученого Королівства після того, як вони прожили тут принаймні п'ять років.

На даний час у СК вже налічується майже 2.9 мільйони таких громадян, тобто які на початок 2019 року матимуть повний п'ятирічний термін перебування в країні.

Нещодавно, британський уряд потрапив під низку вербальних нападів з боку різних правозахисних доброчинних організацій через те, що відмовлявся надати громадянам ЄС гарантії на те, що їх не депортуватимуть та не виганятимуть з країни після Брекзиту.

Багато політиків з різних боків політичного спектру також звинувачували пані Терізу Мей за її відмову офіційно виступити та надати гарантії громадянам ЄС на право їх подальшого перебування у СК.


Подібні статті:
джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/politics/eu-referendum-brexit-latest-nationals-uk-stay-immigration-a7351446.htmlВсі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju