Перелік новин     Понеділок, 10 жовтня 2016 - 19:21

Британський уряд вже відмовився соромити компанії з іноземними працівниками

Британський уряд вже відмовився соромити компанії з іноземними працівниками

Речники британського уряду прокоментували обіцянку Домашнього Секретаря, пані Ембер Рад, публічно соромити компанії за те, що вони надають перевагу іноземним працівникам, як «непорозуміння».Таку обіцянку пані Рад дала минулого тижня, під час свого виступу на партійній конференції британських консерваторів.

Тоді Домашня Секретарка (внутрішні справи) заявила, що центральний уряд буде оприлюднювати та публічно соромити бізнеси за те, що вони наймають на роботу іноземних працівників замість того аби наймати британців.

Після цієї заяви, лідери більше ніж ста британських підприємств написали публічного листа до пані Рад, у якому закликали цілковито відмовитись від цієї ідеї. Вони написали, що іноземних працівників варто тільки вітати, а не робити з них "демонів".

У листі зокрема йдеться: "Плани Ембер Рад можуть нанести суттєвих збитків нашій економіці, завдати кривди правам наших працівників та скривдити імідж Британії, як толерантної країни. Як члени підприємницького товариства, ми не будемо підтримувати таку політику.".

Асистент попереднього прем'єр-міністра Великої Британії, пана Дейвида Кемерона, пан Steve Hilton, у своїй статті у недільній газеті Сандей Таймс написав: "Гей, пані Рад, чому б вам не зробити ще один мозковий удар з пропозицією клеймувати іноземних працівників номерними наколками на їх руках? Ви можете дуже успішно знищити репутацію Британії, як відчиненої для підприємництва країни.".

Після цієї критики на адресу центрального уряду, офіційний речник прем'єр-міністра центрального уряду сьогодні офіційно підтвердив, що: "Виявляється, що у цьому питанні виникло непорозуміння. У нашого уряду ніколи не було планів оприлюднювати переліки компаній, котрі наймають іноземних працівників.
На даний час уряд проводить консультації щодо різних маршрутів праці та навчання у СК. Ціллю цих консультацій є намагання отримати відгуки та занепокоєння наших підприємців, на основі яких ми вироблятимемо свою подальшу міграційну політику. Ці консультації мають розпочатись наприкінці цього року.".

Багато підприємств та підприємницькі асоціації сьогодні тепло привітали заяву уряду з цього приводу.


Також читайте:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-37611241Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju