Перелік новин     Середа, 12 жовтня 2016 - 20:39

Британський уряд продовжив гарантії на фінансування студентів з ЄС

Британський уряд продовжив гарантії на фінансування студентів з ЄС

В уряді Великої Британії повідомили, що студенти з країн Європейської Унії, котрі подають заяви на вступ у англійські університети на наступний навчальний рік, матимуть повне право на всі чинні студентські кредити та гранти.Всі студентські кредити (student loans) та ґранти будуть доступними для цих студентів упродовж всього терміну їх навчання.

Чинну угоду між британським урядом та ЄС буде збережено навіть після того, коли Сполучене Королівство вийде зі складу Євросоюзу.

Дані гарантії стосуються університетів, котрі розташовані на території Англії.

Речники багатьох університетів вже заявили, що урядóві гарантії надають секторові вищої освіти давно очікувану ясність щодо їх подальших стосунків зі студентами з ЄС.

Ці урядові гарантії означають, що студенти, котрі є громадянами Європейського Союзу, під час подання заяв на вступ в університети Англії на 2017-18 навчальний рік, матимуть такий самий рівень доступу до фінансування, який мають теперішні студенти.

Міністри кажуть, що ці гарантії надають англійським університетам впевненості та стабільності на майбутнє.

Через кілька тижнів після референдуму, британський вже уряд дав гарантії, що студенти, котрі на даний час здобувають вищу освіту, разом з тими, що подавали заяви на цей академічний (навчальний) рік, продовжуватимуть отримувати все належне їм фінансування.

Сьогоднішні гарантії стосуються й майбутніх студентів.

Міністр Університетів (Universities Minister) центрального уряду, пан Jo Johnson, заявив: "Ми розуміємо, що результат голосування на референдумі приніс з собою певну невизначеність щодо подальшої долі нашої вищої освіти. Міжнародні студенти роблять важливий внесок у наші університети, які є університетами світового класу. Ми хочемо продовжувати підтримувати престиж наших університетів. Це наше запевнення, що студенти з ЄС не тільки матимуть змогу подати заяви на навчання на наступний академічний рік, але й матимуть змогу отримувати все належне їм фінансування упродовж всього терміну їх навчання, додає неабияких гарантій стабільності у їх подальшому навчанні та житті загалом.".

Президентка асоціації Університети СК (Universities UK), Дама Julia Goodfellow, назвала цю новину надзвичайно жаданною.

Дама Джулія Ґóдфелоу також сказала, що сподівається на те, що цю новину буде донесено до кожної європейської оселі та до кожного чи кожної потенційної студентки чи студента.


Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/education-37617613Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju