Перелік всіх новин

Вельми таємна зустріч групи Білдерберґ

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсЦьогорічна зустріч так званої Групи Білдерберґ, де присутні найвпливовіші особи цього світу, почнеться сьогодні у Інтеральпен Готель Тироль, у Австрії і триватиме 4 дні.

Серед британців, які будуть присутніми на цьогорічній зустрічі Канцлер Джордж Озборн, колишній тіньовий канцлер Ед Болз і також Директор зовнішьної розвідки Британії (МІ 6).

Окремі особи називають цю групу Правителями планети Земля.
Перша зустріч групи відбулась у кінці травня 1954 року у готелі Hotel de Bilderberg, що у Нідерландах. Засідання групи відбуваються у повній секретності, за особливими запрошеннями. Дати скликання публічно не оголошуються. Безпеку та організацію зустрічей учасників забезпечує та країна, на території якої зустрічається група. Будь-яка зустріч даної групи, попри повну таємність, викликає великий інтерес світової громадськості. Неможливо приховати приїзд в одне місце великої кількості вельми відомих людей серед яких президенти, королі, принци, канцлери, прем'єр-міністри, посли, банкіри, керівники найбільших корпорацій та шпигунських служб. Кожні з них приїздять зі своїми секретарями, кухарями, офіціантами, телефоністами та охоронцями. Штаб-квартира Групи Більдерберґ розташована у Нью-Йорку, в приміщенні Фонду Карнегі.
Жодні сторонні особи та будь-які журналісти на зустрічі не допускаються. Розглянуті питання та рішення тримаються в суворій таємниці. На зустрічах групи заборонено що-небудь записувати; заборонено робити заяви для преси і розголошувати дискусії, що відбуваються на цих зустрічах.


Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсЦьогорічне місце зустрічі Групи Більдерберґ

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсЦьогорічне місце зустрічі Групи БільдерберґПодібні статті: