Перелік новин     Неділя, 23 жовтня 2016 - 15:24

Під час облав виявлено велике число повій зі східної Європи

Під час облав виявлено велике число повій зі східної Європи

Цього тижня поліцейські органи багатьох графств почали проводити загально-європейську операцію «Perceptional», під час якої було вчинено велику кількість облав на підпільні борделі та інші подібні заклади.За повідомленням поліцій графств Кент та Сасекс, які розташовані на півдні Англії, вони вчинили облави на майже п'ятнадцять підпільних борделів на своїх територіях, де виявили велику кількість повій, більшість з яких мають східно-європейське походження.

Зокрема, минулого вівторка, 18-го жовтня, у місті Ashford, яке розташоване у графстві Кент, було звільнено з рабства чотири молоді жінки у віці від 20 до 25 років, яких вважають жертвами торгівлі людьми. Їх було виявлено у одному з підпільних борделів.

Всі ці жінки є вихідцями з країн східної Європи. Їх фактичні національності не повідомляють, але за непідтвердженими даними британського щоденника Daily Mirror, який посилається на власні джерела у місцевих органах поліції, журналісти бачили паспорти громадянок країн Прибалтики, Польщі та Румунії.

За словами самих жінок, на батьківщині їм було обіцяно пристойні роботи на фермах та у швейній індустрії у Англії, але насправді їх було продано одними злочинцями іншим, котрі у свою чергу змушували їх займатись сексом задля фінансового збагачення.

Поліція повідомляє, що ці жінки вели активне сексуальне життя поза власною волею.

Серед здійснених до цього часу облав, було виявлено, що дуже багато з цих жінок були жертвами торгівлі людьми, що вважається однією з сучасних форм рабства.

Дана операція кладе собі за мету виявлення та подолання кримінальних груп, які займаються торгівлею людьми. Операція є загально-європейською і проводиться у співпраці між органами поліції практично всіх країн ЄС.

Поліція обіцяє докласти максимальних зусиль у боротьбі та здоланні будь-яких форм сучасного рабства та у знищенні банд, котрі транспортують та продають жінок у сексуальне рабство.

Як довго триватиме ця операція, не повідомляється.

Головний детектив поліції Кент, пан Rob Fordham, каже: "Ці жертви дуже часто контролюються обмеженням волі їх пересування і з цієї причини дуже рідко хто з них звертається та повідомляє про подібне у поліцію.
Окремі з них займаються сексом з власної волі, проте більшість все ж таки займаються цим примусово. Злочинці відбирають у них паспорти, телефони та інші документи.
До цих жінок дуже часто застосовується сексуальне насильство, яке може тривати днями, тижнями, а інколи й місяцями.
Прояви сучасного сексуального рабства можуть траплятись навіть поруч з вашими власними помешканнями.
За звичай, підпільними борделями стають орендовані хати, квартири чи інші будинки, які беруться в оренду на кілька місяців. Після цього злочинці залишають чинний маєток і беруть в оренду інший.".

Пан Фордам, окрім секс рабства, також звертає увагу на інші форми сучасного рабства, які вельми поширені на території Великої Британії. Серед них такі, як змушена праця, домашні прислуги та інша кримінальна експлуатація людини.

Операція Perceptional (виявляння), координується Національною Кримінальною Агенцією (National Crime Agency - скор. NCA), яка на відміну від поліції є загально-національним органом Сполученого Королівства.

Графство Кент є британським вікном у Європу. Саме тому воно дуже часто слугує різним кримінальним угрупуванням, як перший пункт транспортування та купівлі-продажу людей.


Також у цій темі:
джерело: http://www.itv.com/news/meridian/story/2016-10-18/police-raid-brothels-in-crackdown-on-modern-day-slavery/Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju