Перелік новин     Середа, 23 листопада 2016 - 20:57

Осінній перегляд бюджету

Осінній перегляд бюджету

Від квітня 2017 року мінімальна зарплата на території Сполученого Королівства, для тих, кому вже за 25, зросте до £7.50 за годину.Про це йдеться у щорічний доповіді канцлера Сполученого Королівства, пана Philip Hammond (консерватор), з якою він сьогодні виступив перед членами Палати Громад британського парламенту. Доповідь, присвячену осінньому переглядові державного бюджету, канцлер СК робить кожного листопада. Проте, цього року пан Гемонд оголосив, що у подальшому він планує зупинити цю традицію і у подальші роки подібних доповідей більше не буде.

У цьогорічному осінньому перегляді бюджету пан Гемонд кладе собі за мету збільшення реальних доходів робітників та збільшення будівництва житла.

Сьогоднішня доповідь є першою з часу проведення референдуму за вихід СК зі складу ЄС.

За звичай, перед доповіддю канцлера, британське Бюро Бюджетної Відповідальності (OBR) оприлюднює статистичні дані, у яких також подає свої власні прогнози щодо подальшого стану економіки країни.

За даними OBR, у наступному році економіка Великої Британії зростатиме помітно повільніше ніж у цьому. Аналітики пояснюють це негативним впливом процесу Брекзиту, початок якого очікують вже на весні.

OBR також зазначило, що запозичення уряду в цьому році сягнуть понад 68 мільярдів фунтів, а у наступному році вони мають скласти 59 мільярдів. Це є вельми песимістичним прогнозом. На початку цього року ці самі показники прогнозували, як 55 мільярдів та 38 мільярдів фунтів відповідно.

Пан Гемонд застеріг, що невизначеність, яка пов'язана з Брекзитом, може спричинити значні хвилювання на світових ринках.

У доповіді пан Гемонд повідомив, що у наступному році уряд знову не буде підвищувати акцизного збору на пальне. Уряд вдається до цих заходів вже сьомий рік поспіль.

Мінімальна зарплата зросте до сім з половиною фунтів за годину для тих, кому 25 років та більше.

Також, від квітня наступного року буде обмеженою швидкість зупинки виплат соціальної допомоги для тих, що вже почали працювати.

Агенціям нерухомості буде заборонено брати попередні оплати під час оренди житла. Це стосується тільки території Англії. Інші частини королівства мають на це власну юрисдикцію.

Буде збільшено податок на страхові збори. Це означає, що можуть подорожчати майже всі види страховок.

Працівники, котрі купляють членства у різних закладах через свої фірми і потім намагаються повернути витрачені кошти, як податкові пільги, більше не зможуть цього робити.

Буде витрачено додаткових майже чотири мільярди фунтів на нові проекти з будівництва житла на території Англії.

На збільшення кількості шкіл граматики (Grammar Schools) у наступному році буде виділено 60 мільйонів фунтів.

Пан Гемонд також зазначив, що уряд відмовляється від своєї попередньої мети досягнути профіциту державного бюджету до 2020 року. Це означає, що уряд має намір збільшувати державний борг.

Лейбористи, зі свого боку, дуже критикували запропоновані канцлером зміни. Найбільше критики отримала його пропозиція додаткового оподаткування страхових внесків. Це додаткове оподаткування означає, що практично за всі види страхових внесків британцям у наступному році доведеться платити більше.


Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-38068358Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju