Всі новини     Понеділок, 28 листопада 2016 - 11:44

Автобус з туристами вже витягли з ями

Автобус з туристами вже витягли з ями

Туристичний автобус, на борту якого загалом було 90 людей, застряг у ямі на одній з місцевих вулиць у лондонському районі під назвою Lewisham.Водогінна труба, яка проходила під дорожним покриттям на вулиці Lee High Road, дала тріщину, що спричинило розмив основи дорожного покриття під асфальтом. Коли по тому місці проходив важчий автобус, асфальт провалився і автобус застряг у ямі.

Випадок трапився в суботу ввечері, 26го листопада. Ніхто з пасажирів не постраждав.

Через цю аварію багато місцевих мешканців та підприємства довгий час залишаються без води.

Приватна компанія Thames Water, якій належить цей водогін, вибачилась і повідомила, що ремонт водогону наразі має "певні складнощі".

За повідомленням пожежної охорони Лондона, у автобусі перебувало 90 пасажирів, 40 з яких були туристами, а решту місцевими мешканцями. Туристів було евакуйовано з автобуса та переведено у тимчасовий притулок. Решту пасажирів вирішили діставатись до дому іншим транспортом.

За словами речника місцевої ради Люишема, через кілька годин туристам було надано інший автобус і вони продовжили свою подорож. На місці пригоди були присутніми шість автомобілів пожежної охорони.

За словами речників водопостачальної компанії Thames Water, водогінна труба мала діаметр 60 см (24 дюйми). Через її прорив, без води залишаються великі частини південно-східного Лондона, до яких належать райони з поштовими кодами SE3, SE10, SE12 та SE13. Загалом, без води залишаються приблизно три тисячі помешкань.

У компанії також повідомили, що "успішно переспрямували воду у інші водогони". Речники компанії заявили, що для забезпечення місцевих людей питною водою було утворено кілька пунктів роздачі пляшкової води.

Через зупинку водопостачання, багато місцевих кафе, кав'ярень та ресторанів залишатимуться зачиненими невизначений термін.

Поліція застерігає, що вулиця Lee High Road залишатиметься зачиненою ще певний час.

Автобус з туристами вже витягли з ями Автобус провалився у яму


Автобус з туристами вже витягли з ями У салоні автобуса перебувало майже 40 туристів і ще 50 лондонців


Автобус з туристами вже витягли з ями Автобус залишався у ямі майже 24 годиниПодібні статті
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-38126634Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju